Forum

List motywacyjny in "inglisz"

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > List motywacyjny in "inglisz"

Potrzebna pomoc w napisaniu listu motywacyjnego po angielsku
Idź do strony:1
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 1 - 11 z 11
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 maja 2009, 18:07:02
« Opcje

Ma ktoś jakieś doświadczenie w pisaniu angielskich listów motywacyjnych? Ja coś próbowałem, coś się napociłem, coś skopiowałem ze wzorów, ale zarzucono mi brak motywacji, zbyt małe doświadczenie i nieformalny charakter. A ja akurat wiem, jak formalny charakter wygląda? To może choć poprawi ktoś?

Cytat:

Dawid Najgiebauer
... (adres) ...

VATTENFALL BUSINESS SERVICES POLAND

Dear Sir/Madam,

With reference to your job advertisement delivered by Modis Polska, I would like to apply for the position of PHP Programmer.

I think fulfill Your requirements. I provide my website (www.dzyszla.pl) in PHP technology. My knowledge of HTML, CSS and JavaScript (with AJAX) is good too. In all case I implement my own solutions. My knowledge about relations databases are good, especially MySQL and Firebird. My priority in programming is optimization of all process.

I am confident that my experience make me a good candidate for this job. For further details I enclose my CV.

A się całą godzinę męczyłem z tym :-( Chyba się nie nadaję na językoznawcę...

PS. Dot. aplikowania na programistę PHP

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 25 maja 2009, 18:07:03

Zarejestrowany, zwieszony _qlus_ Mężczyzna Kopiuj nick (89.74.219.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 maja 2009, 18:50:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 maja 2009, 19:02:05 po raz 1-wszy przez: _qlus_
Za tą wypowiedź przyznano użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

Zerknij na to.
edit

Dżyszla napisał(a):

I think I fulfill

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 maja 2009, 20:14:15
Za tą wypowiedź przyznano użytkownikowi punkt pożyteczności
« Opcje

Otwiera wam się to?

"your" pisze się z małej w angielskim. "all cases" i "knowledge ... is"

Duszołap

Wypowiedź dodana: 25 maja 2009, 22:10:38
« Opcje

Tak, otwiera :-)
Hmm... nie ma zapisu grzecznościowego? Z resztą widzę teraz, że raz tak, raz tak zapisałem :-P

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.60.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 maja 2009, 23:38:03 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 maja 2009, 23:38:45 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Nie ma takiego zwrotu grzecznosciowego.

Przy okazji przypomnijmy :-D

Duszołap

Wypowiedź dodana: 26 maja 2009, 20:11:11
« Opcje

Wersja druga:

Cytat:

With reference to your job advertisement delivered by Modis Polska, I would like to apply for the position of PHP Programmer.

I think I fulfill your requirements. I provide my website (www.dzyszla.pl) in PHP technology. The PHP programming language corresponding with HTML, CSS and JavaScript (with AJAX). In this technologies I feel very good too. In all cases I implement my own solutions. I projected, implemented and develop my own solutions for forum, statistics, download, galleries and much more. My knowledge about relations databases is good too, especially MySQL and Firebird. My priority in programming is optimization of all process. That’s make my good 5 year experiences.

In your company I’d like to take new skills. My education join computer sciences with systems for power engineering. So Vattenfall is for me very interesting company.

I am confident that my experience make me a good candidate for this job. For further details I enclose my CV.

Sincerely,
Dawid Najgiebauer

Ja nie mam głowy do języków :-( Chyba sobie daruję w końcu tam startowanie...

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.94.*) |  
Wypowiedź dodana: 26 maja 2009, 21:12:28 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 26 maja 2009, 21:18:14 po raz 2-gi przez: Soul
« Opcje

Cytat:

I think I fulfill your requirements. I created my website (www.dzyszla.pl) in PHP technology, the PHP programming language corresponding with HTML, CSS and JavaScript (with AJAX). Also in those technologies I feel very good. In all cases I implemented my own solutions. I created projects, implemented and developed my own solutions for forum, statistics, download, galleries and much more. My knowledge of relations databases is also very good. Especially MySQL and Firebird. My priority in programming is optimization of all processes. That’s made my good 5 years experiences.

In your company I’d like to develop (o to chodzi?) new skills. My education combines computer sciences with systems for power engineering. So Vattenfall is a very interesting company for me.

I am confident that my experience make me an excellent candidate for this job.

Uwaga: nie dam głowy, że nie popełniłem błędu w tych poprawkach ;-) Toteż nie nastawiałbym się na wielki sukces :lol:

",too" tez chyba jest nieformalne.

*** Dodano o 21:18:14: *** (Autoscalanie)

Duszołap

Wypowiedź dodana: 27 maja 2009, 18:15:05
« Opcje

Excellent to ja nie jestem :-P

mgr inż. Dżyszla

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.8.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 27 maja 2009, 20:05:00
« Opcje

i raczej 5 year experiences lub 5 years of experiences

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 28 maja 2009, 18:57:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 28 maja 2009, 19:02:06 po raz 2-gi przez: Stasiek-j
« Opcje

Cytat:

I think I fulfill your requirements. I created my website (www.dzyszla.pl) in PHP technology, the PHP programming language corresponding with HTML, CSS and JavaScript (with AJAX). Also in those technologies I feel very good. In all cases I implemented my own solutions. I created projects, implemented and developed my own solutions for forum, statistics, download, galleries and much more. My knowledge of relational databases is also very good. Especially MySQL and Firebird. My priority in programming is optimization of all processes. That has made my good 5-year experience.

In your company I would like to develop (o to chodzi?) new skills. My education combines computer sciences with systems for power engineering. So Vattenfall is a very interesting company for me.

I am confident that my experience make me an excellent candidate for this job.

Jeszcze można sporo poprawić, ale kilka uwag technicznych na szybko:
1. Żadnych form skróconych (odpada That's, I'd itp)
2. W tym znaczeniu experience jest niepoliczalny
3. Jeśli się komuś chce to trochę mocniej przeorać to polecałbym przerobić część zdań na stronę bierną, ja niestety nie bardzo mam teraz na to czas :-( ale brzmi to wtedy znacznie bardziej formalnie.

Stasiek

Wypowiedź dodana: 28 maja 2009, 19:31:03
« Opcje

Heh, moja gramtyka angielska to dno :-(
Wysłałem już ten list, choć wcale mi nie zalezy na jakiejś super porpawności. Jeśli takowej wymagają - to ja się nie nadaję.

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:1

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek