Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...394395396397398399400401402403...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 9 926 - 9 950 z 10 861
 Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 marca 2009, 16:56:47
« Opcje

A sasera nie pamiętasz? :-D

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 14 marca 2009, 16:56:48

Zarejestrowany, zwieszony tmz Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 marca 2009, 17:16:35
« Opcje

Po prostu wylogował się, zamknął system i uruchomił ponownie.

Nie wiem jaki system ale na braciaka lapku z vistą samoistne resety po autoamtycznych aktualizacjach to norma.

Ja zrobiłem nowy update w XP`ku - wgrałem SP3 - nie widzę różnicy między SP2 a SP3. Aktualizacje zawsze mam wyłączone bo tylko wnerwiają.
Instaluje ręcznie a i tak tylko "krytyczne" i sam decyduje kiedy chcę zresetować :p Chyba że zadecyduje o tym coś Blaster`opodobnego :p
BTW - ostatni wir jakiego miałem to Blaster :-D
Tak to jakoś na nic nie trafiam :-( a jak trafiam to tylko komunikat o zablokowanyma taku dsotaje :p

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.105.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 marca 2009, 17:19:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 14 marca 2009, 17:22:02 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Alvin, no niby racja, ale... po zainstalowaniu Windows aktualizacje są ustawione na środek nocy. Jeśli uzytkownik często zostawia komputer włączony na noc, to zaraz będzie musiał to wyłączyć. A jesli robi tak rzadko, to w ogóle jest bez sensu. Tym bardziej, że skoro zostawia komputer na noc, to raczej ma do tego jakiś powód - a przecież nie będzie miał nawet okazji nacisnąć Anuluj, bo pewnie będzie spał.

Czy tylko ja tu widzę same absurdalnie głupie sprzeczności? :-|

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.210.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 marca 2009, 17:30:03
« Opcje

Kiedyś było sobie takie hasło - zajawka dla jakiegoś [szczegółów nie pamiętam, ech... ten niemiec co to mi wszystko chowa...] programu, ktore brzmiało:
"A to POlska właśnie"

Sądze, iż po niewielkiej trawestacji idealnie się ono nadaje do skomentowania na poziomie ogólnym, tego problemu:
"Bo to Windows właśnie!" ;-):D

Nie uważasz? :-D

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 14 marca 2009, 18:35:45
« Opcje

Dżyszla - ja wiem, że to cie może wkurzać - jest forum i teoretycznie powinno ono mieć XXXX tematów odnośnie XXXX rzeczy - ale jeśli wątek/problem//pytanie ma max 2-3-5 odpowiedzi - jest sens zakładać do tego nowy temat który po 2-3 wypowiedziach umrze śmiercią naturalną i będzie wadzić na serwerze...
Tak mi się wydaje...
Przez co z rzadka zakładam tematy na F.

Tak, jest sens! I wątek wcale nie wadzi więcej, niż wypowiedź. A BTW - ja tam już 10 wypowiedzi widzę i na koniec się nie zanosi.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.1.81.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 00:12:10
« Opcje

Najlepszego Skibus :piwo:

Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 01:02:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 marca 2009, 01:06:20 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

i na koniec się nie zanosi.

A właśnie że się zaniosło :-D
Bo nie umiem tego zrobić - jestem ciemna masa, dupa wołowa ćwierćinteligent itd. Coś tak prostego mnie powala na plecy.
Ale włączenie cURL w php/sql (sam nawet nie wiem w którym to było :-D ) którego w ogóle nie znam - poszło wyjąktowo sprawnie :-/

*** Dodano o 01:06:20: *** (Autoscalanie)

BTW sprzedałem na alledrogo grafike i 1,5GBramu DDRDIMM za łączną kwotę 340zł xD :-D
I teraz mobo z procem poszło za 150 :-D hahaha mówiłem, że 500zł wyciągne :-D

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 08:53:21
« Opcje

Ja tam nie pomogę, ale masz szansę, że temat ktoś łatwo odkopie jeszcze kiedyś :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 18:52:07
« Opcje

Dlaczego polski darmowy hosting jest tak syfiasty ??

Praktycznie z ofert dostepnych na rynku jedynie CBA jest "jakotakie" ale raz na godzine wszystko sie poprostu sypie.
Siedzę od kilku godzin i istawiam galerię na hostingu w cba i już 4-5ty raz (już w sumie nie licze) wyskakuje mi błąd i brak połączenie z serwerem. To samo gdy wgrywam pliki w myadmin :-/
Żebym ja regularnie prowadził swoje strony to bym się wykosztował na roczny serwer w hekko ale wypakuje 30pare zł w serwer a będę tam zaglądać raz w miesiącu bądź rzadziej... :-/

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.101.*->94.246.126.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 21:12:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 marca 2009, 21:15:34 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Zapraszam po OPERĘ Version 10.00 1 Build 1355
:)
Wersja TURBO :-)

Czyli - jak widać po adresach IP - łączy się redirectem przez serwery OPERY w Norwegii :-)

Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 21:51:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 15 marca 2009, 21:59:09 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Powiem krótko - jeśli ktoś tak jak np ja przegląda w necie masę galerii foto - szybko zrezygnuje z opery TURBO.
Poprzez tak dużą kompresję fotografie na stronach wyglądają conajmniej kiepsko.

Opera 10 z włączonym turbo

Opera10 z wyłączonym turbo

Zauważyliście coś jeszcze ? ;-)

Opera z włączonym turbo - wyłącza flash`a i java script.

*** Dodano o 21:59:09: *** (Autoscalanie)

a tak wygląda moje zdjęcie w operze turbo ;|

oryginał wygląda tak http://onephoto.net/files/photos/568299.jpg

uaaaaah bleeeeee won z operą turbo :-D

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.27.62.*) |  
Wypowiedź dodana: 15 marca 2009, 23:07:57
« Opcje

To jest świetna rzecz. Nadeje się do blueconnecta na wsi. Lub coś w tym stylu.

Duszołap

Gość desant Kopiuj nick (91.15.181.*)
Wypowiedź dodana: 16 marca 2009, 13:19:36
« Opcje

:D
Windowslike - random crashes Longhorn Beta 2
http://kde-apps.org/content/show.php/Windowslike+-+random+crashes?content=19198

Wypowiedź dodana: 17 marca 2009, 00:18:05 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2009, 00:18:44 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

To już Qrwa przekracza wszelkie granice...
Zainstalowałem 2 w-press na CBA.PL
Zainstalowałem kiedyś na OVH
Przypomniałem sobie, że mam jeszcze chyba 2 miesiące wykupionego hostu w Hekko.pl

No to oczywiste jest, że nie będę się za przeproszeniem srać z mulącym CBA.PL mającym uptime z 40% i dosrywającym reklamy na pół strony i przeniose się z w-pressem na hekko.

I co ? jeden wielki (narząd męski poprawnie pisany przez CH)

Za (kolejny narząd męski na CH) nie idzie zainstalowac w-pressa na hekko.
Dlaczeg ?
bo nie i psikuta(bez s).

403/404 zmiana chmod - błąd 403/404 zależy od humoru.
milion nazw bazy dla w-pressa, milion naz uzytkowników i hasel ustawionych w config.php i mysql= psikuta bez s.
tysiac roznychkatalogow podkatalogachna ftp i glownym katalogu w ftp = ch.

jest 00:15 czyli dokładnie mineły 4h52m od momentu gdy zalogowałem się na Hekko.pl i (tu bym nazwał sformułowania - pieprzyłem sie- ale pieprzenie zazwyczaj to przyjemność a przez te niespelna 5h zprzyjemnych rzeczy spotkało mnie jedynie zimne piwo) gówno z tego wyszło.

Zrozumiałbym to gdybym nigdy w życiu nie zainstalował w-pressa ręcznie, bez instalatorów/wspomagaczy jakie mozna spotkac w hostingach u niektórych firm - w tym przypadku nie rozumiem i koniec kropka.
Jestem skazany na CBA.PL które działa raz na godzine...

*** Dodano o 00:18:44: *** (Autoscalanie)

jak ktoś chce dostęp do tego srekko i sie pownerwiać to wbijac na pw...

Wypowiedź dodana: 17 marca 2009, 17:02:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 marca 2009, 17:03:42 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Czy ktoś kto ma chwilę czasui cierpliwości a przedewszystkim- umiejętności - mógłby ten szablon dopasować tak aby panel po lewej stronie znalazł się z prawej strony (zamienić miejscami ) ?

TEN SZABLON

Nie wymagam chyba wiele co ?
Ja w HTML`u się nie znam a tym bardziej w php.

Zrobi to ktoś ? za (forumowe) piwo :-P

Wypowiedź dodana: 17 marca 2009, 21:24:41
« Opcje

BTW - jeśli mam w wordpress`ie podstrone np o telefonie to moge tam tylko jednego wpisu dokonać ?
Trochę to dziwne.. Chyba, że da się ustawić tak aby konkretne podstrony zawierały X postów.

Wypowiedź dodana: 18 marca 2009, 09:56:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 18 marca 2009, 10:06:16 po raz 3-ci przez: tmz
« Opcje

Kolejny dowód na to, że Apple to nie mniejsi sk**syni niż M$

Made for iPod i Made for iPhone

tak dla ścisłości przypomnę o tym, że apple blokuje alternatywne przeglądarki na swoim sprzecie, blokuje niektóre tresci/aplikacje w iphonie i chociazbyzmusza uzytkowników iphona do jailbreak`owania by ci uzyskali w pełni funkcjonalny telefon -PDA a nie zabawkę xD
a wiecej mi sie nie chce wymieniac...

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 marca 2009, 13:26:31
« Opcje

A więcej mi się nie chce komentować bo to żałosne jest.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 18 marca 2009, 16:46:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 18 marca 2009, 16:47:51 po raz 1-wszy przez: tmz
« Opcje

Sie rozpisałem ale nie...
Nie dam ci tej przyjemności.

Poczytaj min to Antyapple ,poczytaj o iphonie o jailbreakowaniu i co ono daje, a co za tym idzie - apple domaga sie karania za jailbreak`i.
Poczytaj o blokowaniu min opery w iphonie o appstore itd...
Poczytajo mcbook air który posiada min złącze minijack do którego nie podłączysz słuchawek z minijackiem :lol: i nie zainstalujesz systemu innego niz applowski bo boot camp dostanie pie.lca. Podłączenie montiora pod zamknietego aira - utrata zasiegu wifi, to samo gdy masz podlaczone kilka urzadzen bluetooth.

Śmieszy mnie, że ktoś taki jak Steve Jobs a co za tym idzie Apple.inc krytykuje M$ i inne za to tamto i owamto, gdy sami robią niemnejsz ebuble i zachowują sie jak monopoliści na rynku.

a na zakończenie dodam że

Cytat:

więcej mi się nie chce komentować bo to żałosne jest.

:D

------------------------------------------------------

Dżyszla - mogę cię zlinkować na blogu ?
Czy raczej obawiasz się, że przez moją kontrowersyjność stracisz ruch na stronie ? :p

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 18 marca 2009, 22:37:57
« Opcje

No i po co mi to piszesz? Tomusio kto jak kto ale ja tu Appla prześwietlam w tę i z powrotem. I wiem kiedy piszesz pierdoły i kiedy walisz spawami dawno rozwiązanymi. To nie jest tak, że racji czasem nie masz, ale większość tych problemów została dawno rozwiązana. Apple to nie MS, żeby lukę w IE 3 lata łatać.

http://blog.fotogenia.info/2009/03/17/najezdzcy-z-kosmosu/

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 18 marca 2009, 23:46:02
« Opcje

O słuchawkach dowiedziałem się przed twoim postem.
Powody do "paniki" były.
Sam uznasz, że rozwiązanie sterowania mp3jka tylko i wyłącznie za pomocą pilota w słuchawkach a co za tym idzie użycie do tego czipa zaprogramowanegowedle uznań producenta = problem z kompatybilnością innych lepszych/gorszych ale alternatywnych słuchawek.

Ja bym się nawet nie zdziwił jakby apple coś takiego zrobiło...

IE À‚atane 3 lata ? I co z tego - mozilla niewiele krócej łatała pewien błąd a przy okazji ostatnich testów secuni - wychodzi na to, że nie IE nie OPERA ani nawet nie SAFARI jest najbardziej dziurawą przeglądarką a właśnie FIREFOX i najszybciej łataną ale co z tego ?

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.71.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 marca 2009, 07:15:12
« Opcje
 Gość desant Kopiuj nick (91.15.185.*)
Wypowiedź dodana: 19 marca 2009, 09:04:51
« Opcje

Nawet tyka co sekunde :-)

Wczoraj "zainspirowany" walka TMZ-a ze skryptem postanowilem ze sproboje postawic foum (od zera - na maszynie bylo tylko ssh)
Wszystko poszlo bez problemu - tj PHP dzialalo, laczylo sie z baza.
Ściągnąłem forum phpBB - zainstalowalem - stworzylem dzial do testowania i kicha. Rejestracja userow przebiegala bez problemow - logowanie czytanie itd, ale nikt nie mogl pisac postow. Nawet admin. gdzies poukrywaly sie "przyciski" "nowy temat/odpowiedz" itd.
WTF? :-)

Zarejestrowany, zwieszony smoterek22 Mężczyzna Kopiuj nick (77.236.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 marca 2009, 11:10:12
« Opcje

Miałem pierwszego bluescreena na viście, używam jej od pół roku, następny za pół roku ? :-D

Wypowiedź dodana: 19 marca 2009, 12:28:26
« Opcje

Desant - ja ci nie pomoge xD
Mam narazie dość przygód z PHP i hostingami...
Choć przyznam,że w ostateczności wylądowałem na ósemce -świetny darmowy hosting bez reklam. Na Wpress`a się nadaje, nie ma crashy, wszystko przyjemnie aczkolwiek FTP -dostepna edycja jedynie z poziomu total commandera.
Dla jednych to plus dla innych minus - ja się już pryzwyczaiłem :-D
Wszystko działa rewelacyjnie.
Nie wiem jakim cudem ranking uzytecznosci darmowych hostingow wygrywa CBA i PRV ;/ - dwa najwieksze syfy...
A w wszelkiej masci gazetach IT widze wsrod najlepszych darmowych hostingów CBA PRV i ( co najdziwniejsze bo od dobrej połowy roku nie ma już darmowegohostingu) - OVH60free czy jakoś tak...

W jednej z gazet z tego miesiąca tez sie pojawiło OVH 60 jako dobry darmowy hosting - pytanie tylko gdzie oni na stronie http://www.ovh.pl/ takowy hosting widzą.

Idź do strony:« Poprzednia12345...394395396397398399400401402403...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek