Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...346347348349350351352353354355...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 8 726 - 8 750 z 10 863
 Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (10.5.10.*->83.19.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2008, 09:41:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 maja 2008, 10:05:46 po raz 1-wszy przez: knrdk
« Opcje

Dziwne, ja niedawno zakładałem tam konto, zero problemów. Wydaje mi się że na 1 numer telefonu zakładałem więcej niż 2 razy, ale tutaj mogę się mylić.

Dobre parametry ma jeszcze http://www.ugu.pl/ trochę gorzej ze stabilnością i wydajnością ich serwerów.

*** Dodano o 10:05:46: *** (Autoscalanie)

Jednak masz rację, próbowałem dzisiaj założyć konto, i rzeczywiście nie można aktywować telefonicznie - kod nieprawidłowy :-/

Konrad

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 3 maja 2008, 09:41:02

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2008, 10:22:39
« Opcje

dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam ten problem :-)
Dzięki :-D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Zarejestrowany sza_ry Kopiuj nick (79.162.25.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2008, 16:20:57
« Opcje

Ciąg dalszy moich prób: jak wygląda foróm na różnych maszynach.
Aktualnie MacBook i safari.
Tak na szybko: kodowanie polskich ogonków w "Twoje konto" coś się posypało, poza tym wygląda dobrze :-)
:kawa:

Gentoo Sem3+ 512MB DDR Ati RV350 SBLive Chieftec GPS-450AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 maja 2008, 18:31:12
« Opcje

Wyświetlanie forum na Safari ogólnie jest z deka dziwne, ale działa ok.

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Wypowiedź dodana: 3 maja 2008, 21:29:33
« Opcje

ktos zna jakiś dobry darmowy hosting pod www bez reklam ?

Zarejestrowany, zwieszony knrdk Mężczyzna Kopiuj nick (10.5.10.*->83.19.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 09:16:05
« Opcje

Jeśli nie potrzebujesz bazy danych to http://yoyo.pl/ nie ma reklam.

Bardzo dobre było http://ddl2.pl/ ale teraz nie zakładają nowych kont.

Widzę że na Forum ovh.org już zgłosiłeś to że nie działa aktywacja, poczekaj niedługo pewnie zostanie to naprawione.

Poczytaj sobie tutaj opinie: http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=1145

Konrad

Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 11:08:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 maja 2008, 11:13:42 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

nom zglosilem ;p ale ludzie tam sa na prawde "sprytni"....
Piszesz o tym ze automat nie akceptuje kodu a oni ze numer telefonu stacjonarnego musi byc prawdziwy bo inaczej automat nie zadzwoni :lol:
To OVH na prawde jest chyba najciekawszym i najlepszym wyborem szkoda tylko, że juz na starcie tak od siebie odpycha ;-)

*** Dodano o 11:13:42: *** (Autoscalanie)

Musze jeszcze powiedzieć jedną rzecz...
Ludzie na allegro to jacys ciężcy idioci...

Była licytacja ksiazki radość fotografowania więc ładnie ustawiłem snajpera...
Liczyłem ze cena nie przekroczy max 30-35zł
Koniec aukcji zbliżał się nie miłosiernie a na ok 3-4h przed końcem looknałem na strone i co widze ?

6 osób biło się na zasadzie "kto da więcej" i cena ksiazki podskoczyła do 49zł xD
Świetny interes kiedy ksiazka na allegro w kup teraz kosztuje...
50

:lol: :lol: :lol:

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 13:53:03
« Opcje

Vayshan - dużo jest takich osób, które mają radochę z takiego podbijania lub... Są to fikcyjne osoby ;-) Ale czyż to nie jest "radość" właśnie :-D

A co do Twojego stwierdzenia, że nikt nie ma prawa mówić Ci, co masz tutaj pisać, to baaaardzo się mylisz :-D hehe

Co do serwisu - cóż, jaka płaca taka jakość. Ja tam Ci polecam jednak poszukanie czegoś płatnego. :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 14:44:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 maja 2008, 14:45:45 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

"radość" pełną gębą....
Spoko ja rozumiem podbijanie cen w licatacjach rowerwó, mieszkań, kolekcjonerskich przedmiotów / monet /biżuterii dosć drogiej ...
Ale ksiazke podbijać gdy tak kosztuje 5x zł ? to bez sens... i smiem twierdzic, że to chyba są konta samych sprzedawców bo najcześciej mają 3-5 gwiazdek :-/
ewentualnie jakiś neokidów...

79zł za całą strone we flashu to niedużo jesli chodzi o roczną opłatę ale zawsze jest jakieś ale.. chociażby takie, że nie wykorzystam w pełni takiej strony i jej mozliwosći a strona ma byc po prostu miejscem w które będzie mógł ktos zerknąć i przejrzec moje prace.. zadne tam profesjonalne studio fotograficzne zapraszajace ludzi do płacenia.. ;-)
po prostu taka "radość fotografowania" do wglądu dla innych :-P
od kompletnie kiczowatych bo calkiem dobre zdjecia (o ile takie kiedys zrobie) ;-)

Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 16:50:21
« Opcje

Chodzi ci o tą ofertę http://fotea.pl/pricelist ?
Zwróciłeś uwagę na

Cytat:

Liczba zdjęć w galerii 40
Miesięczny limit transferu 0.5 GB

Nie lepiej kupić sobie jakieś koto hostingowe, np. (te serwery są często polecane) http://www.ovh.pl/produkty/60gp.xml , http://netlook.pl/serwery.htm , http://hekko.pl/oferta.html , http://firehost.pl/
i zainstalować darmowy skrypt galerii ?

Konrad

Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 17:42:08
« Opcje

Darmowy skrypt (simpleviewer) masz na mojej stronie.

http://tm-z.eu.interia.pl/

jak widzisz wygląda to jak wygląda a samemu coś do niego dodać chociażby "o mnie" podzielic galerie na np nature, krajobraz,abstrakcje, makro itp rzeczy ciężko jest gdy się nie zna flash`a - ja przy tym miałem problemy... co więcej simpleviewer jest ok ale trzeba manualnie edytować plik gallery.xml.

do tego thumby trzeba edytowac do bodajze 75dpi bo jak ma wiecej to sie "gubi" :-P
Limit 0.5gb - myslisz ze znajomi (powiedzmy max 20 osob) w miesiacu wykorzysta ten limit ? gdy zdjecia ogolnie waza ok 50kb.

płatny hosting fajna sprawa ale chyba do bardziej powaznego celu niż podzielenie się fotkami ze znajomymi i mozliwoscia wpisania komentarzy w ksiedze gosci ;-)

Wypowiedź dodana: 4 maja 2008, 22:38:54
« Opcje

hłe hłe nowy avek :p

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.235.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 00:00:14
« Opcje

Czesio? ;-)

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.19.247.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 13:06:48
« Opcje

Dzieńńń Dooobry ;-)
Nuda...

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany Sbstn-S Mężczyzna Kopiuj nick (83.25.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 13:40:43 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 maja 2008, 13:53:29 po raz 1-wszy przez: Sbstn-S
« Opcje

Dziń dybry. Nie nuda, ale praca wre od rana, a za oknem pogoda piękna, to pracować sie nie chce. :-D

edycja:

Na zenfist.pl nowy kalkulator mocy zasilacza, bardzo ładnie liczy.
http://zenfist.pl/kalkulator-mocy-zasilacza-moc-zasilacza-news-151.html

dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 13:52:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 maja 2008, 13:53:37 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Nie nuda...l Od dwóch tygodni siedzę nad problemem zrobienia drugiego PSPICE... Generalnie to wreszcie ruszyłem do przodu i teraz myślę nad dobrą metodą wyznaczenia I:

[A(1;1) A(2;1) ... A(n;1)][ V ] [I]
[A(1;2) A(2;2) ... A(n;2)][V(2)]=[0]
[ . . ... . ][... ] [0]
[A(1;n) A(2;n) ... A(n;n)][V(n)] [0]

Kursywą wartości nieznane
Pogrubieniem wartość poszukiwana. Oczywiście to macierze są :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 14:25:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 maja 2008, 14:46:35 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

zadna praca tylko nuda... do tego pogoda sie zkiepscila :-(
a mialem sie wybrac na rzepakowe pole ( taka nowa wersja starego marchewkowego pola :-P ) popstrykac zdjecia..

poza tym to nigdzie nie moge dostac filtru polaryzujacego a na allegro nie chce mi sie zamawiac bo jest tylko jeden do mojego aparatu i to taki ktory do mnie nie przemawia za bardzo :-/
dodam do tego, ze dzis jest cholerny poniedzialek, wstalem lewa noga poklocilem sie z moja ex (o zgrozo o numer gg haha... ona jest debilna xD ), od miesiaca laze po schodach na 6te pietro bo winda nie dziala a zadyszke mam taka sama jak pierwszego dnia gdy ta gehenna sie zaczela, no i to tyle... a czeka mnie jescze druga polowa dnia :-D

i jak tu lubic poniedzialki ? :lol:

*** Dodano o 14:35:18: *** (Autoscalanie)

Hmmm tak sobie myśle - może jakaś ustawa... aby tydzien zaczynał się od wtorku ? :-P

*** Dodano o 14:46:36: *** (Autoscalanie)

szczescia ciag dalszy

Cytat:

FOX zgłosił prawo do części lub całości wizualnej treści w Twoim filmie wideo llorando Prison Break 3x13. Treść została zgłoszona jako część programu identyfikacji treści YouTube.

Film wideo nie jest już dostępny, ponieważ został zablokowany przez FOX.

2 minuty - w sumie sama piosenka i chyba 2-3 sytuacje z serialu...
Dodam ze na youtube jest z milion podobnych filmikow z PB a nawet wycinane z filmu 5 minutowe kawalki i nikt ich nie kasuje.. a mi głupia piosenke z filmu i 2 minuty w ktorych scofield ejdzie autem (nic poza tym) usuneli :-/

Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 21:17:45
« Opcje

ahahafa 11 piwek poszlo mama banie jak nic :-D ahahaha ale fajny poniedzialekD:

Wypowiedź dodana: 5 maja 2008, 23:47:28
« Opcje

O, nowy avek? :-) a wiesz... nienawidzę, nienawidzę, k..., nienawidzę :lol:

Ostatnio coś mnie strzeliło i sam nie wiem po co i na co, ale wyciągnąłem od obcej dziewczyny numer telefonu (raptem niecałe 2h w pociągu jechaliśmy razem)... No i w zasadzie jeszcze jej obiecałem, że w środę przed BC zadzwonię co by się dowiedzieć, gdzie miejsca wolne (ona z Wrocka, ja dosiadam się w Opolu) [dobry pretekst nie jest zły]. No i pojęcia nie mam, co ja zrobiłem :] Niech no ktoś znający się na rzeczy podpowie - wypada wcześniej pisać i w zasadzie co napisać [pretekstu brakło :-P].

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 6 maja 2008, 01:00:06
« Opcje

zacyznam odczowac skutki tych piw...
eee nienaiwdze poniedzialku...
To rpzez ten dzien mnie teraz glowa pobolweac zaczyna i czkawa meczy...

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 maja 2008, 09:57:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 maja 2008, 10:00:07 po raz 1-wszy przez: repylek
« Opcje

@Vayshan
Jeśli znasz drogę Sława - Lubiatów, napisz gdzie dokładnie stoi maszt fotoradaru w Lubiatowie?
Niedawno byłem tam przejazdem w drodze na rekonesans Pszczewa i sławska Straż miejska podesłała mi fotkę z propozycją zapłaty 200 zł. Przekroczenie dop. pręd. 40 km/h o 23 km/h.
Fakt jechałem wtedy w gęstym deszczu ale go nie zauważyłem. A jeżdżę tamtędy dość często.
To mój pierwszy mandat , gdzieś od min. 15 lat.

Wypowiedź dodana: 6 maja 2008, 10:21:26
« Opcje

Repylek - ja od 8 ani kontroli nie miałem :] Może Cię dogonię, a niemało jeżdżę :-) Jak policjantki stoją, to już na 100% wolą, abym jechał dalej, a policjanci na mnie nie lecą :-P A że fotogeniczny też wcale nie jestem, to i fotoradary się z dala ode mnie trzymają :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 6 maja 2008, 11:39:56 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 maja 2008, 11:47:24 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Repylek - Fotoradar stacjonarny przy wjeździe do Lubiatowa. Jadąc ze Sławy przez Lubiatów w kierunku Konotop po prawej stronie zaraz za tablicą miejscowości Lubiatów lekko schowany za drzewkiem tak więc "prawie cieżko zauwazyć" :-P

:lol:

Polecam żródło z któego korzystałem ;-)

http://www.miplo.pl/index.php?c=245

masz tu spisy radarów w miejscowościach :-)

Wypowiedź dodana: 6 maja 2008, 12:45:32 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 6 maja 2008, 12:47:06 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

dodam jeszcze ze w głogowie lubią czasem postawić przenośny radarek na tej trasie od ronda na wylot do polkowic (dokładnie to do osiedla Paulinów )[ a radar najczesciej stoi na wysokosci przejscia podziemnego ] ;-)

Zarejestrowany, zwieszony repylek Mężczyzna Kopiuj nick (81.168.248.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 maja 2008, 12:47:23
« Opcje

dzięki Vayshan :-D
Widzę, że to w miejscu gdzie kiedyś był barak spożywczy GS-u.
Tylko, że zawsze byłem nauczony, że przed nim jest jeszcze dozwolone 50km/h. Gdzies przegapiam znak 40-tki, chyba, że dotyczy to tego Pod górką naprzeciwko Wodnika, jeszcze w mieście.
dzięki :piwo:

Idź do strony:« Poprzednia12345...346347348349350351352353354355...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek