Forum

Najdłuższy wątek w historii

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Ważne!Wątek Forum > Pogaduchy > Najdłuższy wątek w historii

Ważny: Wątek a'la czat, rozmowy o wszystkim i niczym
Idź do strony:« Poprzednia12345...227228229230231232233234235236...431432433434435Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 5 751 - 5 775 z 10 861
 Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 24 października 2007, 22:51:29 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 24 października 2007, 23:00:23 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Ufff

Co to był za mecz !!

Olimpiacos pokazał klase trzeba przyznać, nie doceniałem tego zespołu...
Na szczęście Real się w pore obudził i skonczyło się na 4-2
Zawiodłem się patrząc na to co robi Van Nistelrooy...
Od pierwszych minut za przeproszeniem - pieprzył - szanse dla realu...
Najpierw w 2 minucie sam na sam z Nikopolidisem, na szczeście był Raul i bramka wpadła.
Później się wtrącił koledze z zespołu, zamiast puścić piłkę partnerowi i wycofać się z udziału w akcji bo był na spalonym...
Później przy dośrodkowaniu wciął się znów partnerowi, sciągając mu piłke z buta, co na bank skończyło by się bramką...
Kończąc na przestrzelonym rzucie karnym gdy mogli wyjść na prowadzenie... (bodajże w 75-80 minucie )

Za to Robinhio pokazał klase :-D
2 strzały i dwa gole, masa wypracowanych akcji dla Realu.. cud.. :-D
Doprowadził do remisu, po czym wyciągnął Real na prowadzenie...
I Casillas - to co zrobił w ostatnich minutach było niesamowite...
WYciągnął piłki których.. no chyba nikt by nie wyciagnął :-D ratując tym Realowi wynik 3-2 i doporwoadzając do kontry po której w 92 drugiej minucie wpadła brameczka
na 4-2 ;D
Ikona Realu...

Jednak jako wierny kibic Realu powiem jedno...
Nigdy więcej takiej dramaturgii nie chce przeżywac... moje nerwy tego nie zniosą :-D :-P

EDIT

Ktoś sprawdzał ten artykuł z NEXT`a pod kątem merytorycznym ?

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 24 października 2007, 22:51:30

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 08:13:12
« Opcje

Nie można go ani z jednego ani z drugiego linku ściągnąć. Nie ma gdzieś normalnego źródła tego?

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.249.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 10:12:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 10:36:07 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

U mnie działa - przed chwilka sciagnalem, zaraz bede czytal.

A aj dalej sie mecze z ta instalacja windowsa :\. Jak tak dalej pojdzie - to wymienei nagrywarke na uzywke sata, kupie dysk 2,5" 5400 i przelotke - wtedy bedzie cicho - a wydajnosciowo jakos chyba da rade. No dobra, bede w plecy - ale nei bede musiał siedziec ze stoperami w uszach :\.

Ew dograc wsio z laptopem i kieszenia - niektorzy donosza, ze do kieszeni jest dorzucany kabel esata - moze to jest nadzieja?

edit: na szybko - na poczatku oczywiste oczywistosci - a potem gadka technologiczna i wyklad - dziwne. Z tego drugiego cos tam niby zrozumialem - ale srednio wiem po co to dali :\.

Nie wspomnieli, ze radiatory nie zawsza sa poprawnie zalozone, nei wszedzie jest material termoprzewodzacy na kosciac, na celej ich powierzchni.

edit2: ehehehe dobre :-D nie ma ani slowa o podkrecaniu wlasciwie :-D. Tylko ze jeden procent podkreca, ze niektore maja wieksze radiatory - wiec beda lepiej odporowadzac cieplo :-D.

Miast gadki technologicznej powinni sprawdzic podkrecalnosc. Dopisac wyniki, dac standardową fraze "kazdy egzempalrz podkreca sie inaczej, ale..." - znacznie lepszy test. A tak?

Rada z zakupem tanszych a wiecej - calkiem ok, przyznaje.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.146.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 16:14:55
« Opcje

Ale sie fajnie rąbie drzewo w deszczu. Akurat coś na mój nastrój.

Strasznie się ludziska ze mnie śmieją, bo chodzą zakutani w płaszcze, a ja w samej flaneli i kłęby pary ze mnie idą :-D

Osiem metrów drzewa. Siłownia jest dla gejów ;-) :-D

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 16:36:37
« Opcje

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.126.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 16:36:38
« Opcje

(...) w deszczu (...) zakutani w płaszcze, a ja w samej flaneli (...)

Czyli ustaliles juz, kto bedzie ci gripex do łóżka nosił i rosolkiem karmił? ;-)

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.240.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 16:39:02
« Opcje

Gripex? ;-)

Najlepszy Gripex nie jest przynoszony tylko sam przychodzi ;-)

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (89.79.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 16:42:16
« Opcje

Na stronie Wiedźmina jest do pobrania próbka dialogu w grze- miłośników humoru Pana Sapkowskiego zachęcam. Nie jest źle.
I chyba sobie zakupie pudełko- choć kompa na to nie mam, może kiedyś kto wie...
Przeglądałem dziś w Saturnie pudełko z grą, podczas mojego oglądania obrazków sprzedało się 5 sztuk :-)
Tam jest gość zatrudniony do tego, aby chodzić między 3 stoiskami z grą i donosić pudełka :-D :-D :-D

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 16:47:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 16:48:43 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

Ale sie fajnie rąbie drzewo w deszczu. Akurat coś na mój nastrój.

Strasznie się ludziska ze mnie śmieją, bo chodzą zakutani w płaszcze, a ja w samej flaneli i kłęby pary ze mnie idą :-D

Osiem metrów drzewa. Siłownia jest dla gejów ;-) :-D

Ja tak cialem z wujkiem dzewo na deszczu pilarka elektryczna. Zimno bylo w domu ;-) a pila slaba wiec nie przezyla.

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 17:22:48 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 17:25:10 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

http://allegro.pl/item255376059_nowy_samsung_spinpoint_m5s_2_5_250_gb_sata_ncq_.html

no do diaska - cena kusi - ale tylko miesiac gwarancji. Warto sie polasic? Za 100pln mniej mam 3 lata gwary i 90gb w plecy w sumie. Powierzchni niby nigdy za duzo :\. Warto sie polasic? Generalnie o tym dysku na stronach samsunga cicho - ale sklepy go maja, chip niemiecki testowal.

Gnomie - siekiera jest dla cieniasow, kukri albo pila kieszonkowa lepsza - taka linowa, jak komandosi :>.

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 17:42:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 18:06:23 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Soulu> A co to jest Gripex? :-D
Głowę dam, że gdy skończę już z tym drzewem, to przynajmniej połowa tych płaszczowców będzie miała zaliczoną wizytę w aptece, a ja mam wciąż tę samą pierwszą książeczkę rumowską, a w niej jeszcze w pierony kartek do wyrwania :-)

Dzidzia> Dla mnie to nowość - nie słyszałem o tym. POczytam i dam znać. Ale już pobieżne zapoznanie się z tematem z leksza mnie rozbawiło. Bo po co w ogóle w dysku jest mechanizm parkowania głowic? By chronić dysk przed uszkodzeniem spowodowanym wstrząsem. Gdzie on jest najbardziej potrzebny? W laptopie podczas pracy w terenie. Wszystko juz jasne?

Dla mnie to jest zupełnie logiczne, że w trakcie pracy na bateriach głowice są zabierane znad talerzy wtedy, gdy tylko jest to możliwe. Na baterii pracujesz, gdy jesteś w ruchu i wiele się może wydarzyć. Wystarczy, że ktoś potrąci stolik, gdy korzystasz z lapka na uczelni, głowice klepną o talerze i nieszczęście gotowe. Dysk po takiej przygodzie może być kompletnie nowy, a już do wyrzucenia, chyba więc rozsądnym podejściem jest zapobieganie takiej sytuacji kosztem nieco szybszego zużycia dysku? A jak ktoś skąpi, to ma hdparm.

Ludzie zapominają, że lapek to nie stacjonarka.

*** Dodano o 17:58:02: *** (Autoscalanie)

Domi napisał(a):

Gnomie - siekiera jest dla cieniasow, kukri albo pila kieszonkowa lepsza - taka linowa, jak komandosi :>

To są moje narzędzia:

Chcesz się z nimi bliżej poznać? ;-) :-D :herbata:

GnoM

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 18:12:41
« Opcje

Najbardziej z tego wszystkiego moje sie tej tandetnej myszy, co to nie jest logitecha ;-).

http://www.coldsteel.com/97kms.html i http://webshop.bcbin.eu/index.php?productID=1086 - moze nie tak skuteczne - ale lzejsze i dajace mnostwo radochy - prawie jak survival :-D :kawa:. Ale i tak za mna chodzi oryginalne kukriz nepalu - nie wiem w sumie po co, nie wiem w sumie jak zdobyc, nie wiem w sumie po co wydawac dolary na lokalnego kowala - ale i tak chodzi :-D.

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 18:18:29
« Opcje

POczytam i dam znać.

mały offtopic - to teraz się w Polsce zaczyna POczytanie, zamiast PiSanie? :-)

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 18:19:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 18:20:46 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

No przeca nie będę zabierał Logitecha do rąbania drzewa - by się zalogować do pieńka, wystarczy stary szeregowy dwuprzyciskowiec :-D

Cytat:

moze nie tak skuteczne - ale lzejsze i dajace mnostwo radochy

Już widzę jak się ta leciutka zabawka odbija od sęka i robi Ci radochę w okolicy brwi :-D

*** Dodano o 18:20:46: *** (Autoscalanie)

Dżyszla> Patrz, cholera, już wygraliśmy, a ja dalej agituję ;-) :-D

GnoM

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 18:43:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 18:45:57 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Nie odbija, nie licz nawet na to :>. Gorale w nepalu uzywaja takiego ksztaltu od wiekow - moze z czasem zmieniała sie stal a i rekojesc chyba robia z ddrewna/rogu bawolu - ale mimo wszystko. Nie pomne gdzie - ale na jakims ruskim Forum gosciu robil test - kukri, co prawda wloskie i z ksztaltem czesciowo tanto, rozne noze inne etc - i kurki dalo sobie rade najlepiej, praktycznie tak samo jak siekierka turystyczna fiskarsa - hit ze wszech miar ;-) A gdyby gorale robili sobie radoche pod okiem to by nie uzywali ;-) :-P.

Zresztą to małe cos wazy nieco ponad funt - co nie jest tak malo :>.

Dobra, ide instalowac na ide wingroze i pograc sobie troche - niech chociaz troche radochy mam.

Pewno bede musial zakupic jakis tani, maly dysk sata1 do wingrozy i moze linucha :\.

Milego wieczoru, nie spsujcie wszystkiego :herbata: (dla Masaja :piwo: za wsparcie, informacje i dobre checi oraz ludzka twarz jako pracownika ;-))

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 18:51:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 18:52:38 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

A nepalscy górale mają zwyczaj rąbania tym kształtem dębowych pieńków? Nie ma cudów - zgłębi się i ugrzęźnie, a gdy trafi na sęk, to może się odbić. Tu się liczy tępa bezwładność, nie ostra precyzja. Pieńki o średnicy przekraczającej pół metra trzeba po prostu rozłupywać, a Ty byś je chciał ciąć na plasterki, jak zbójcerze na treningu ;-)

GnoM

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 18:57:44
« Opcje

Gorale nepalscy, z tego, co wiem, robia tym wszystko - a z dwoma dodatkowymi ostrzami - rowniez ogien i zarcie ;-).

Nie mowie, ze siekiera jest be - bo nie jest. Nic samo sie nie zrobi przeciez ;-). Ale kukri daje mase wiecej radosci - przynajmniej mnie. No i kukri mozna zabrac z soba praktycznie wszedzie - do lasu, na ognisko, na survival (;)) i do miasta, jak sie idzie do menelskiej dzielnicy - szansa, ze napastnik z bazarowym nozem bedzie uciekał nieco szybciej an widok kukri rosnie :-P.

Kukrasek ma tez inne zastosowania - galezi sie pozbyc, okopac sie, jak potrzeba etc.

Zreszta - kazdy lubi to, co chce. Ale i tak kukri lepsze a Ty glosowales na pis i modlisz sie po cichu do Kaczora :-P :lol: :piwo:

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 19:06:08
« Opcje

Cytat:

ze napastnik z bazarowym nozem

chyba odpustowym. :-)

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 19:12:44
« Opcje

Bazarowym. Przejdz sie po bazarach wiekszych - na pewno sa do dostania noze - szczegolnie balisongi - "motylki". Ja swoj pierwszy noz kupilem wlasnie na bazarku, fajnie sluzyl - bo nie byl uzywany :].

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 19:21:15
« Opcje

Wiem miałem takich kilka. Podobno miały mnie przezyc ;-)

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.205.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 19:58:50 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 21:06:11 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

No wlasnie - podobno.

Na niebiosa - ciezko teraz dostac dyska sata w normalnej cenie :\. chyab trzeba sie przyczaic na jakies 160gb samsunga - bo co innego moze byc ciche?

edit: juz wiem - ten noz Cie przezyje, jesli nie bedziesz go uzywal ;-).

dziala Wam allegro?

edit3: no wreszcie :\

Tak kombinuje... zakladajac, ze oba dysk wyladuja w 5.25 i mam dwa sposoby mocowania ich - jeden o sladowych mozliwosciach chlodzenia, drugi o sporych - to ktory powinien isc do systemowego a ktory do magazynu? Revoltec hdd silencer vs noiseblocker xswing. Samsungi sie strasznie nie grzeja, na ich wysokosci jest 120mm, ktory wyciaga chlodne powietrze stamtad - ale nie chcialbym tez ich usmazyc.

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.126.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 21:02:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 21:10:42 po raz 1-wszy przez: Soul
« Opcje

Allegro nie działa.

GnoMie, jaka jest tajemnica tego końskiego zdrowia? ;-)

*** Dodano o 21:10:42: *** (Autoscalanie)

juz dziala

Duszołap

Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 21:55:07
« Opcje

Domi> A Ty wyprowadzasz sukę Dorna ;-) :-D :herbata:

Soul napisał(a):

GnoMie, jaka jest tajemnica tego końskiego zdrowia?

Uświadomienie sobie, że może i faktycznie w powietrzu latają takie małe cholery zwane wirusami, ale w każdym z nas też jest banda małych wojowniczych drani, którzy rozniosą każdą paskudę w pył, byle im się nie wtrącać do roboty :-)

GnoM

Zarejestrowany Soul Mężczyzna Kopiuj nick (83.6.123.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 22:27:42
« Opcje

Trzeba jeszcze prowadzic styl zycia, ktory to wzmacnia. Praca na swiezym powietrzu dobrze wpasowuje sie w ten styl. Nie bylbym pewien tylko co do deszczu we flaneli ;-)

Duszołap

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 25 października 2007, 22:39:09 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 25 października 2007, 22:45:29 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

http://www.youtube.com/watch?v=eSi6J-QK1lw

Jest ktoś w stanie uwierzyć w istnienie takiego zawieszenia jak w linku powyżej ?? ;| o.O :-| :-o :-| :-o :-o

*** Dodano o 22:45:29: *** (Autoscalanie)

http://www.youtube.com/watch?v=Lyf4rfT7bHU

Kurde no to zawieszenie jest wprost genialne...
Cena tylko 5000$

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Idź do strony:« Poprzednia12345...227228229230231232233234235236...431432433434435Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek