Forum

Program do nabijania wejść

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek zamknięty Forum > Porady > Internet > Program do nabijania wejść

W jaki sposób można oszukiwać liczniki odwiedzin na stronach www
Idź do strony:« Poprzednia123Następna »
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 26 - 50 z 54
 Gość Avies Kopiuj nick (79.185.187.*)
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2008, 12:27:45
« Opcje

no ale nie którzy mają po 2500 wejsc
jak oni to robią /
czy jest jakiś program do nabijania statystyki ?
proszę o szybką odpowiedz :'-(

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2008, 12:27:46

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.2.108.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2008, 13:43:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2008, 13:51:16 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Jeśli system zliczający zabezpiecza przed nabijaniem wejść z jednego IP, to jedynym rozwiązaniem jest botnet, czyli sieć zainfekowanych komputerów, które na polecenie atakującego łączą się z daną stroną. Alternatywą jest jeszcze korzystanie z serwerów proxy (anonimowych), jednakże ich liczba jest ograniczona a i szybkość pozostawia wiele do życzenia.

Pewnym wyjściem związanym pośrednio z pierwszą opcją jest np. zawarcie znacznika IFRAME na forach lub stronach, gdzie odwiedzający w ten sposób nieświadomie otwierają inną stronę, choć poza opisem na pasku stanu - nie widzą tego.

PS. W przypadku strony, do której prowadzi wiele linków oraz systemu zliczającego nie wycinającego ruch robotów istnieje też duże prawdopodobieństwo, że sporo ruchu wygenerują właśnie programy. Z resztą można to np. porównać zestawiając statystki z tej strony dla użytkowników oraz dla robotów.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Gość Avies Kopiuj nick (79.185.196.*)
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2008, 22:37:24
« Opcje

ten Botnet to jakiś program ?
jeśli tak
prosze o podanie linku z jego pobraniem
i jak jego się zastosowuję
proszę o szybką odpowiedz i pomoc

Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2008, 23:07:43
« Opcje

mgr inż. Dżyszla

Gość Avies Kopiuj nick (79.185.160.*)
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2008, 08:47:52
« Opcje

nie wiem o co chodzi ehh ;/
pliss pomuszcie skąd to pobrac
;(((

Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2008, 10:22:00
« Opcje

Po muszce ani po komarze bez czytania ze zrozumieniem oraz poznania pewnych podstaw z zakresu bezpieczeństwa sieci Internet to nic się nie poradzi. Przeczytałeś to, co znajduje się pod linkiem? To co chcesz pobierać?

mgr inż. Dżyszla

Gość Avies Kopiuj nick (79.185.197.*)
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2008, 11:05:04
« Opcje

dobra ja już nic nie rozumiem ...
chcę program do nabijania statystyki wejsc ...
mam 14 lat a nie 20 czy 30 .

Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2008, 11:30:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 sierpnia 2008, 11:31:33 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Nie ma takiego programu, o ile system jest zabezpieczony przed nabijaniem licznika z jednego adresu IP, nie wliczając programów zarządzających sieciami komputerów zombie, które są nielegalne w użyciu.

mgr inż. Dżyszla

Gość gosc Kopiuj nick (0.0.0.*)
Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2008, 16:45:06
« Opcje

Co to jest PPM?

Wypowiedź dodana: 9 sierpnia 2008, 17:22:49
« Opcje

Prawy Przycisk Myszy

mgr inż. Dżyszla

Gość Amator Kopiuj nick (83.21.102.*)
Wypowiedź dodana: 12 listopada 2008, 13:57:22
« Opcje

Cześć! Przeczytałem to co napisałeś Dżyszla i wciąż proszę o pomoc. Opcja - Odświeżaj co 1 sek działa ale trzeba sporo czasu aby nabić konkretnie licznik np. w 1h = 1000 wejść. Raz bawiłem się w Explorerze i klikając na link na swoim blogu i jednocześnie trzymając Enter (ładowała się cały czas strona) potrafiłem nabić w 30 minut 11 tys wejść. Teraz ten sposób nie działa. Wydaje mi się, że onet polepszył jakoś te liczniki. Nie wiem na jakiej zasadzie działają te liczniki na blogach onet. Proszę o pomoc.

Wypowiedź dodana: 12 listopada 2008, 18:49:52
« Opcje

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapuścić kilka instancji przeglądarki wykonującej takie odświeżanie.
Co do potencjalnych zasad działania, to zostały one już przedstawione i omówione w tym wątku. Jak jest na pewno - tego raczej nikt nie zdradzi do końca.

mgr inż. Dżyszla

Gość Amator Kopiuj nick (83.21.208.*)
Wypowiedź dodana: 14 listopada 2008, 13:09:09
« Opcje

Dzyszla. Cały Boży dzień wczoraj poświęciłem na tym co pisałeś wcześniej. Przeszukałem google, przetestowałem różne programy. Czy pomógłbyś? Jestem w stanie nawet zapłacić bylebyś mi pomógł.

Wypowiedź dodana: 15 listopada 2008, 16:55:59
« Opcje

A jakiej pomocy dokładnie oczekujesz?

mgr inż. Dżyszla

Gość Amator Kopiuj nick (83.21.214.*)
Wypowiedź dodana: 16 listopada 2008, 11:29:49
« Opcje

Hmmm może żebyś wskazał stronę z której ściągnę jakiś skrypt hm.... cokolwiek, więcej wskazówek itd, byleby udało się nabijać ten licznik. ;-)

Wypowiedź dodana: 16 listopada 2008, 21:00:02
« Opcje

Jak opisałem - podstawą jest rozpoznanie sposobu, w jaki rozpoznawane są fałszywe kliknięcia oraz w jaki dokonywane jest ich zliczanie. Jeśli ręczne przeładowywanie strony jest w stanie nabić licznik (w tym, przy odrzucanych ciasteczkach), to skrypt stosowny można napisać w HTMLu. Jeśli identyfikacja następuje na podstawie IP - raczej trudno, aby cokolwiek mogło to ominąć (wykorzystanie proxy jest nieopłacalne czasowo ani efektownie); w przypadku neostrady można resetować połączenie.

mgr inż. Dżyszla

Gość Amator Kopiuj nick (83.21.101.*)
Wypowiedź dodana: 16 listopada 2008, 23:31:08
« Opcje

No właśnie, tylko jak to wykryć na jakiej zasadzie zliczają ten licznik? Jakim sposobem? Wiem, że ręczne naliczanie (jedno IP wystaczy) wystarczy ale nie do końca się zawsze zgadza z liczbą odwiedzaną. Np. liczyłem na 1000 odwiedzin a mi nalicza 300 tylko. W jaki sposób najlepiej to wykryć? Sorry za składnie ale już późno hehe ;-))))

Wypowiedź dodana: 17 listopada 2008, 18:22:49
« Opcje

Tylko i wyłącznie dość czasochłonną metodą prób i błędów... Trzeba po prostu sprawdzić, czy konieczne jest zakończenie ładowania całej strony, czy licznik nie bije co najwyżej co x sekund dla danego IP, co się dzieje, gdy akceptuje się ciastka a co, gdy się je odrzuca itp.

mgr inż. Dżyszla

Gość Amator Kopiuj nick (83.21.100.*)
Wypowiedź dodana: 18 listopada 2008, 11:57:49
« Opcje

Dzięki Dzyszla. Naprawdę mi pomagasz. Spórbuje dokładnie przebadać wszystko raz jeszcze i dam znać.

Gość Amator Kopiuj nick (83.21.105.*)
Wypowiedź dodana: 24 listopada 2008, 15:18:14
« Opcje

Cześć Dzyszla. Mimo wielu prób i ciężkich nocy niestety nie udało mi się zrozumieć zasady działania tego licznika. Poddaję się.

Wypowiedź dodana: 30 listopada 2008, 09:15:37
« Opcje

Niestety, ale - jak wspominałem - takie testy są dość czasochłonne i nie gwarantują udzielenia poprawnej odpowiedzi. Stąd i wymyślanie metody może okazać się w efekcie czymś, co będzie działać np. przez 10 minut.

mgr inż. Dżyszla

Gość Dragoon Kopiuj nick (79.175.202.*)
Wypowiedź dodana: 2 czerwca 2009, 23:31:19
« Opcje

"Pewnym wyjściem związanym pośrednio z pierwszą opcją jest np. zawarcie znacznika IFRAME na forach lub stronach, gdzie odwiedzający w ten sposób nieświadomie otwierają inną stronę, choć poza opisem na pasku stanu - nie widzą tego."

tylko jaki ten kod ma byc?: >

Wypowiedź dodana: 3 czerwca 2009, 18:33:45 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 czerwca 2009, 18:34:01 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

"Pewnym wyjściem związanym pośrednio z pierwszą opcją jest np. zawarcie znacznika IFRAME na forach lub stronach, gdzie odwiedzający w ten sposób nieświadomie otwierają inną stronę, choć poza opisem na pasku stanu - nie widzą tego."

tylko jaki ten kod ma byc?: >

<IFRAME src="adres strony" width="1" height="1"></IFRAME>

mgr inż. Dżyszla

Gość hahah Kopiuj nick (83.6.49.*)
Wypowiedź dodana: 9 marca 2010, 21:21:04 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 marca 2010, 18:18:03 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Dżyszla twoje wypowiedzi na tematy o których zupełnie nie masz pojęcia są tak żałosne że aż śmieszne.Widać że ostro z googli i noobskich forów jedziesz te swoje "fachowe"odpowiedzi/ i myślisz że jesteś fajny bo 90% użytkowników internetu wie na ten temat max że jest i.p ,cookie i ewentułalnie potrafi znaleść cookie na swoim kompie ;p ty należysz do nich raczej.jest sposób na nabijanie wejść na stronę bardzo prosty i szybki nie podam wam go bo po 1 zaraz by było "to mi nie chodzi" nie rozumiem tego "itp . ja was naprowadzę spróbujcie użyć np prostego programu "hide ip" i zrobić 1 prostą rzecz poza odpaleniem przeglądarki;]

Moderowane przez Dżyszla :

Kolejne wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu, opierające się na niesłusznych założeniach oraz o niskiej wartości merytorycznej będą usuwane! Proponuję przed zabraniem głosu zapoznać się z poprzednimi wypowiedziami.

Wypowiedź dodana: 10 marca 2010, 18:15:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 10 marca 2010, 18:19:25 po raz 1-wszy przez: Dżyszla
« Opcje

Dżyszla twoje wypowiedzi na tematy o których zupełnie nie masz pojęcia są tak żałosne że aż śmieszne.Widać że ostro z googli i noobskich forów jedziesz te swoje "fachowe"odpowiedzi/ i myślisz że jesteś fajny bo 90% użytkowników internetu wie na ten temat max że jest i.p ,cookie i ewentułalnie potrafi znaleść cookie na swoim kompie ;p ty należysz do nich raczej.jest sposób na nabijanie wejść na stronę bardzo prosty i szybki nie podam wam go bo po 1 zaraz by było "to mi nie chodzi" nie rozumiem tego "itp . ja was naprowadzę spróbujcie użyć np prostego programu "hide ip" i zrobić 1 prostą rzecz poza odpaleniem przeglądarki;]

Nie mam zwyczaju przeglądania for innych, niż elektroda.pl. Informacje najczęściej zbieram w oparciu o własne doświadczenia.
Kwestia wykorzystania anonimowych serwerów proxy także była przeze mnie podniesiona, tak więc przyrównywanie mnie w podany sposób sprowadza także szanownego przedmówcę do tego samego poziomu, jeśli podajesz te same informacje. Sposób wykorzystania serwerów proxy jest już innym tematem.

*** Dodano o 18:19:25: *** (Autoscalanie)

Aha, zastanawia mnie jedno - czy podając nazwę programu, przedmówca w ogóle wie, jak on działa?

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:« Poprzednia123Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek