Forum

Aparat do 1,5k

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Porady > Sprzęt > Aparat do 1,5k

Hybryda, lustrzanka a moze jednorazowka ;-)?
Idź do strony:« Poprzednia12
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 26 - 41 z 41
 Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 21:52:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:04:17 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

http://www.megamedia.pl/akumulator-fuji-np-60.php?off=-1

jeszcze takie trujace pytanie - to jest bateria bez ladowarki ???

jesli tak to jak mam ją naladowac ??

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 21:52:18

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.195.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 22:18:31 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:04:50 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

http://www.megamedia.pl/akumulator-fuji-np-60.php?off=-1

jeszcze takie trujace pytanie - to jest bateria bez ladowarki ???

jesli tak to jak mam ją naladowac ??

To jest akumulator zapasowy.
Podstawowy wraz z ładowarką masz w bazowym ukompletowaniu aparatu.

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 22:20:25 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:05:08 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

jesli tak.. to po co mi do niego 4 baterie ?? w zestawie ?

*** Dodano o 22:23:40: *** (Autoscalanie)

i nie ma mowy nic o zasilaczu...
ani baterii/akumulatorkach...
ehhh powoli mnie to frustruje

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.186.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 22:49:09 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:05:24 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Tomusio - Ceneo, skapiec, 9sekund, bazarcen, kupujemy, nokaut - no, 6 porownywarek. Znajdz, gdzie bedzie najtaniej - obawiam sie, ze wiekszosc sklepow zaproponuje podobne raty.

Stabilizacja? Pisalem - jesli robisz przedmioty/ludzi w ruchu - malo daje. Zyje bez stabilizacja jakos - czy tak potrzebna?

Dobry wybor ogolnie.

Masaju - ktorego chefa? Bude? A w czym bede stacjonarke trzymał? :-D W najbliszym czasie swojej "lodowki" nie planuje sprzedac :-D.

Cena - odezwe sie jutro, wstepnie zainteresowanie wyrazil tez ktos inny.

*** Dodano o 22:55:22: *** (Autoscalanie)

Po co aku fuji? Do czego Ci? Bo przeca nie do aparatu 9600 - tam 4aa lub aku - np tanie i dobre pentaki xtreme+4kanalowa ladowarka - np gp travel lub inne - ale musowo 4kanalowe.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:13:35 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:05:37 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Tomusio - Ceneo, skapiec, 9sekund, bazarcen, kupujemy, nokaut - no, 6 porownywarek. Znajdz, gdzie bedzie najtaniej - obawiam sie, ze wiekszosc sklepow zaproponuje podobne raty.

No właśnie w tym jest najtaniej.. ale w innychsa dodatki jak akrta 1gb i cenawzrasta do ~1600zł tylko nie chce zbytnio mamuski obciazac ratami a na pierwsza wpłate mam jedynie 300zł :-/

Cytat:

Stabilizacja? Pisalem - jesli robisz przedmioty/ludzi w ruchu - malo daje. Zyje bez stabilizacja jakos - czy tak potrzebna?

Wiesz..
EhhJa mam cholernie trzęsące się dłonie... ( nie wiem od czego... niecpałem alkoholikiem nie jestem.. ale po prostu trzesa mi się... robiłem zdjecia kiedyś jakimś hp1kiem ebz stabilizacji, z ustawionym trybem nocnym bodajże i wydłużonym czasie naświetlania.. delikatny wstrząs dłoni spowodował zdjecie tak rozmyte że... ;/

ale na to mam sposób...

http://allegro.pl/item273451258_super_masywny_statyw_3d_145_cm_futeral_anyall.html

Chyba dobry nie ?

Cytat:

Dobry wybor ogolnie.

Dzięki..
Ogólnie zastanawiałem sie nad tym modelem który Ty posiadasz..
Aczkolwiek należe do ludzi którzy jak maja do wyboru coś nowszego vs coś starszego - wezmą to nowsze...

Cytat:

*** Dodano o 22:55:22: *** (Autoscalanie)

Po co aku fuji? Do czego Ci? Bo przeca nie do aparatu 9600 - tam 4aa lub aku - np tanie i dobre pentaki xtreme+4kanalowa ladowarka - np gp travel lub inne - ale musowo 4kanalowe.

akumulator po to by nie umrzec z glodu wydajac kase na 4 alkaliczne baterie.. co jak co ale to chyba dość sporo zżera baterii..

Akumulatorki w kształcie paluszków nawet mam :-D :-P
Kiedyś dostałem do bezprzewodowej klawiatury 14techa niestety łądowarka pzowala nałądowac jedynie 2 baterie w jednym czasie...

*** Dodano o 23:23:31: *** (Autoscalanie)

BTW akumulatorki 2400 czy 2100 ? czy moze 2700 czy 1000 ? ;P

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:25:01 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:05:50 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Ni w zab nie rozumiem jednak po co aku fuji do aparatu, ktory go nie wykorzysta.

Czy 9600 nowszy? Nie dam glowy. Karta - koniecznie bierz h, gdzies kiedys testowali - faktycznie, jest szybsza.

Statyw - coz, myslałem o velbonie dla siebie - ale cena - no, ok 150 pln :-D. I nie jest to cena wygorowana az tak - jest wiele drozszych/lepszych modeli - ale po co?

Tez mi sie czesto rece trzesa - ale sam fuji nieco wazy, wiec... a noca? Coz, stabilizacja stabilizacja - ale dluszy czas naswietlania bez statywu to masakra :-D

edit: polcz sobie co Ci wyjdzie taniej. Jesli mozesz kupic 2 komplety 2000 lub 1 komplet 2800 - to wiadomo - dwa mniejsze komplety :-D.

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:25:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:06:12 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

http://www.allegro.pl/item273945703_proces_ladowarka_slim_4_aku_aa_eneloop_nowosc.html np takie cos

CO do statywu to ja i tak daleko z nim biegac nie bede a jak na moje mozliwosci... statyw 145cm za cene ~30zł chyba nie jest zły...
W koncu profesjonalista ze mnie żaden a foty po nocach trzaskać lubie ( utrzymaj rowno aparat w dloni podczas robienia fot z dlugim naswietlaniem.. xD )

Karte pamieci wezme... nie drogie sa cos ok 85zł za 1gb moze mi sie uda ponegocjowac cos... (lookne jeszcze u siebie w sklepach ) i bedzie chyba w miare ok. na najblizsze 30 lat :lol:

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:34:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:06:21 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

O eneloopach slyszalem sporo dobrego - ponoc kawal fajnego ogniwa.

Ladowarka - ech, ciezko stwierdzic. Niby 4 kanaly - a jednak cos mi wbilo w glowe - unikaj tanich ladowarek - nie warto. Dobre nie musi oznaczac markowe.

http://www.google.pl/search?q=bc+700&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:en-US:official&client=firefox-a- choc cena spora - czytalem, ze potrafi doprowadzic do porzadku martwe prawie ze ogniwa, masakrowane przez rok tanimi ladowarkami. Ogolnie dzis rozważyłbym powaznie taka wlasnie ladowarke i moze wlasnie eneloopy .

edit: Karta - tak mysle - calkiem dobrym rozwiazaniem jest zakup 2x1gb miast 2gb - mniej stresu. Ale musowo, ze typ H. Ot, takie doswiadczenia.

Statyw - coz, jesli powierzysz sprzet warty tyle kasy statywowi za tyle - jak uwazasz - dorosly jestes :-P.

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:37:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:09:32 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

http://www.allegro.pl/item272152822_ladowarka_bc_700_4_x_aku_sanyo_eneloop_aa_wawa.html

a taki zestawik ? :-P

( dzyszla sie zirytuje ze to nie trafilo do watku z aparatem xD )

*** Dodano o 23:38:15: *** (Autoscalanie)

Bardziej sie oplaca zestaw niz sama ladowarka ( ta co podales ma cene 96zł :-| )

Moderowane przez _domestos_ :

mogly to czytac dzieci ;-)

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:40:47 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:07:54 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

To zaloz watek, poprzenosze po cichu ;-).

Zestawik git - za jakis czas drugi komplecik i mozna dzialac bez stresu.

Wypowiedź dodana: 4 grudnia 2007, 23:41:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 grudnia 2007, 00:09:14 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Statyw - coz, jesli powierzysz sprzet warty tyle kasy statywowi za tyle - jak uwazasz - dorosly jestes :-P.

pasek od aparatu nakłądam an reke przyczepiam do aparatu i jakby sie mial zlozyc statyw.. ;-)

wiesz...
Ogolnie to by mi starczyl statyw 30cm bo foty najczesciej to z okien trzaskam...
ale takie statywy kosztuja ok 18 zł... to jzu doloze te 10.. ;-) a zabezpieczyc sie jakos mozna na ewentualnosc rozpadu... w koncu aparatu na 10cm nie odstapie :-D

*** Dodano o 23:42:31: *** (Autoscalanie)

Domi... jest juz taki watek aczkolwiek nazywa sie " aparat do 500zł " :-D jak widac nagialem cene o 1000zł xD

chyba wszystko poprzenoszone - jesli cos przeoczylem - pisac/raportowac

Wypowiedź dodana: 9 grudnia 2007, 19:52:34 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 grudnia 2007, 21:52:14 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Mam pytanie...

W srode biore aparacik...
Brac z .:

http://www.megamedia.pl

Czy

http://www.agito.pl/

? ja wiem.. truje.. :-P

Agito ogolnie ma wiecej opinni wystawionych o cale 1600 xD
Ale jakos megamedia do mnie cicho rpzemawiaja zeby z nich skorzystac... :-/ sam nie wiem czemu... bo taniej jedynie o 4zł :-P

EDIT

http://www.agito.pl/zestawy_uniwersalne_ladowarka__akumulatory/gp_powerbank_v600d_4xaa2700mah.1214.34026.html
http://www.agito.pl/akumulatory_uniwersalne/gp_ladowarka_recyko_4xaa2100mah.153.324571.html

To jedyne dostepne na agito ładowarki + aku które mnie interesują.. ktorą wybarac ??

ale mamy watek, uprasza sie o zachowanie czystosci ;-)

Wypowiedź dodana: 9 grudnia 2007, 20:33:40 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 grudnia 2007, 21:52:38 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

I dupa...
Na agito brak aparatu xD
ehhh

Wypowiedź dodana: 9 grudnia 2007, 20:41:53 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 9 grudnia 2007, 21:06:28 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

s9600

czy s8000 ?

http://www.euro.com.pl/cyfrowe-aparaty-kompaktowe/fujifilm-finepix-s8000.bhtml

Jak na razie w sklepach w swoim miescie nie widze nigdzie s9600.. urwał nac :-[

*** Dodano o 21:06:28: *** (Autoscalanie)

w sumie ten s8000 to gowno jakies;/

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.197.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 grudnia 2007, 21:51:04
« Opcje

Mniejsza fizycznie matryca, brak pierscieni - Tomusio - z czym do ludzi? ;-)

Wypowiedź dodana: 9 grudnia 2007, 22:21:30
« Opcje

w Avansie jest s9600 jutro sprawdze... w głogowie...
bo na stronach cen nie maja :-/ wnerwiaja mnie takie sklepy...

ALe cos czuje ze cena tego aparatu w Avansie bedzie wgranicy 1600-1700zł a nie 1400 :-/

Idź do strony:« Poprzednia12

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek