Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...55565758596061626364...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 451 - 1 475 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 12:50:31
« Opcje

Ja sam dostałe bana od meeshy.Nie powiem bo słusznego :-D

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 12:50:32

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.167.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 12:54:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 12:59:04 po raz 1-wszy przez: _domestos_
« Opcje

Alvin - musisz latwo przyczepiac wszystkiem etykietki? Nie za latwo to Ci przychodzi? Hamuj sie - widziałem to, co Ty - i te przesłanki nie pozwoliły mi wyciągnąć takich wnioskow o Meeshy - ze to ksenofob i antysemita.

To moze ja bede bede krzyczał wszedzie "alvin to kłamca i osoba totalnie niesłowna i do tego hipokryta"? Przepedzałeś Slipknota na cztery wiatry, przeprosił - i nagle zacząłeś go chronic. Skonczyło sie jak zawsze - banem dla niego na kolejne konto i przy okazji banem dla konrada za "prowokowanie". Jak uważasz, to wystarczająca przesłanka, bym tak krzyczał? Imho - nie.

Po raz kolejny apeluje - uspokój sie. Dostaleś juz raz minusa dzis (nie ode mnie), mozesz dostac i drugiego.

edit: literowki i uscislenie w pierwszym zdaniu dodane.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 13:09:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 13:11:55 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

domestos - poczytaj sobie teksty meeshy - le kompletny ich zestaw w temacie a nie wybiórczo
poczytaj sobie co nieco na temat ksenofobii i antysemityzmu
I wtedy formułuj opinie

Tobie nie pozwoliły - a mnie owszem, tak.

I co?

Za różnicę w ocenach dasz mi minus?

Przypominam, że moje opinię mają odniesienie do konkretnych treści i postaw meeshy.

Zarówno w odniesieniu do jego cichego poplecznictwa dla tych treści w wątku o PiS jak i w odniesieniu do chorobliwych imaginacji i opartych na nich bezprawnych reakcjach co przytoczyłem powyżej.

Tak więc... hamuj się nieco domestos.
Tobie ta rada również się przyda.
:piwo:

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (85.222.11.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 13:10:38 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 13:12:04 po raz 1-wszy przez: Comret
« Opcje

Cytat:

Czy to jest materiał na odwołanie się do np Prezesa Zarządu IDG Poland?

Alvin >>> To tak jakbyś z armaty chciał ubić komara.

Ten Twój znajomy powinien odwołać się do administracji w sposób nie pozbawiający złudzeń, że niesłusznie został pokrzywdzony i tyle.

Musiałbyś na prawdę sporo spraw udowodnić meeshy, następnie wykazać, że mimo wielokrotnych skarg sprawy nie zostały załatwione.
Dopiero możesz liczyć na pozytywny skutek interwencji w Zarządzie IDG.

Niestety uważam, że Ci się to na razie nie uda bo meesha zwyczajnie na to nie zasługuje.

De sant, Quad, Dzyszla >>>
możecie sobie dawne animozje wyjaśnić osobiście?
Dla wielu forumowiczów to co piszecie jest "niezjadalne", nie będę wertował stosów wątków z przed lat aby zrozumieć kontekst waszych wypowiedzi (zwyczjnie nie jestem w stanie).

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.167.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 13:23:25
« Opcje

Alvinie - coz, podchodze do tego jak podchodze - i, zdecydowanie, nazywanie kogos ksenofobem i antysemita to zbyt ciezkie oskarzenia, zeby szastac nimi na lewo i prawo. Opinie wydałem na podstawie tego, co było przytoczone (inne w oczy mi sie nie rzuciły - chyab, ze Meesha pisał coś o tym w sprzecie - watpie).

A moze uwazasz, ze podejmujac walke z Toba wykazał sie antysemityzmem/ksenofobią?

NIe rzucaj tak ciezkich oskarzen, Alvinie, jesli nie masz zelaznych dowodow(ktore sa jednoznacznie interpretowane - a nie jak "ochrona" w watku pisowskim).

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 13:47:15
« Opcje

Cytat:

znajomy dostał na swoje konto bana do września 1970 roku i za co?

Ano za cień podejrzenia w główce meeshy, iż jest to moje konto :-)
A na jakiej do tego wniosku doszedł podstawie?
To wie tylko on sam i jego chora imaginacja.

ERGO: teraz bany wieczyste na fidg dostaje się za chore konfabulacje nadszyszkownika msmeeshy

Rzuciles oskarzenia, a to wcale Meesha nie zrobil. Najpierw sprawdz, a potem oskarzaj, bo za łatwo Ci to przychodzi

Zarejestrowany, zwieszony wargavoc Mężczyzna Kopiuj nick (83.24.55.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 13:51:11 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 13:52:16 po raz 1-wszy przez: wargavoc
« Opcje

Może i ja dodam:

Alvinie> Z całym szacunkiem ale od Meeshy z daleka! To jest naprawde pożądna osoba, wątpie (z całego serducha!), że Meesha może robić cos za plecami człowieka, a takie oskarżenia w jego stronę krzywdzą jego, a także i mnie (chyba nawet w większym stopniu niż jego).

Szczerze pohamuj swoje emocje - pojedyńcze posty zawsze można przeinaczać i pokazywać w złym świetle. Poza tym - meesha ma u siebie w profilu numer gg, maila - czemu nie załątwisz tego na PW?

www.pgr.one.pl
www.granfalon.one.pl

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 13:55:34
« Opcje

De sant, Quad, Dzyszla >>>
możecie sobie dawne animozje wyjaśnić osobiście?
Dla wielu forumowiczów to co piszecie jest "niezjadalne", nie będę wertował stosów wątków z przed lat aby zrozumieć kontekst waszych wypowiedzi (zwyczjnie nie jestem w stanie).

Sorry, myślę, że już się dogadaliśmy wszyscy i jest git :-) Swoją drogą, De_sant, nie wiem, czy bardzo chowasz urazę, ale jeśli chcesz, to zapraszam (do rejestracji) tutaj na Forum i Ciebie.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Także dzięki firmie Netlook.pl możesz za darmo korzystać z tej strony!

Zarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.222.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 15:51:51
« Opcje

Quadro> Dlaczego mój wątek o Tobie został znowu usunięty?

Cenzura nadal działa?

GnoM

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 15:58:37
« Opcje

Mógłbyś tu zamieścić treść tego wątku?

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.223.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 17:38:08 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 17:41:22 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

wargavoc - a co mam myśleć, jeżeli na swoim koncie na fidg znajomy dostał od nikogo innego tylko właśnie od meeshy PW, w którym tenże zwraca się do znajomego jako do mnie? :lol:

To nie ja mam obsesję na punkcie meeshy tylko meesha ma obsesję na moim punkcie :lol: i wszędzie, gdzie tylko dostrzeże cień krytyki bądź to microsoftu bądź też jego własnej osoby - widzi mnie i sypie banami?

Oczywiście.
Mogę się mylić.
I jeżeli się mylę - to przepraszam.

Ale w takim razie - co za ambitny acz bezmyślny hunwejbin dał znajomemu bezpodstawnego bana do września 1970 roku - czyli bana wieczystego?

Bo niechże ktoś wskaże jedną jedyną podstawę do tegoż bana.

quadro wydaje się być "poinformowany" - i skoro twierdzi, że to nie meesha - to niech powie kto i za co, na jakiej podstawie dał bana.

.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 18:47:16
« Opcje

Mógłbyś tu zamieścić treść tego wątku?

Proszę uprzejmie: http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Quadro-22233.html

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 18:52:23
« Opcje

Quadro> Dlaczego mój wątek o Tobie został znowu usunięty?

Cenzura nadal działa?

Dlaczego, mowisz znow? On z tego co wiem juz dawno zostal usuniety, choc nie wiem przez kogo, ale zostal wyrzucony do "smietnika"

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 18:53:29
« Opcje

Heh - nieźle :-D

W temacie poza mną są aktywne dwie osoby - Dżyszla i Quad, a pobrań wątku było już pięć :-D

Macie nas na podglądzie, dobrze to wiemy, ale, że aż do tego stopnia? :-D

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 18:54:38
« Opcje

A autor prosił, aby nie usuwać... :-|

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 18:54:52
« Opcje

Cytat:

Dlaczego, mowisz znow? On z tego co wiem juz dawno zostal usuniety, choc nie wiem przez kogo, ale zostal wyrzucony do "smietnika"

Bo raz został ukryty, potem go przywróciłeś, i teraz znowu go wywalono.

Na jakiej podstawie, pytam się? Wybielactwo? Dbanie o własny współczynnik fajności?

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 18:56:51
« Opcje

Heh - nieźle :-D

W temacie poza mną są aktywne dwie osoby - Dżyszla i Quad, a pobrań wątku było już pięć :-D

Macie nas na podglądzie, dobrze to wiemy, ale, że aż do tego stopnia? :-D

Niezalogowani + RSS ;-) Nie sądzę, aby tu wywiad pracował aż tak :-)

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:02:55
« Opcje

Cytat:

Niezalogowani + RSS

Czyli wywiad ;-)

No i co, Quadro? Na jakiej podstawie wywaliliście ten wątek? Pytam tu, bo założenie wątku na fidgu niechybnie skończy się permanentnym banem :-D

Proszę o przywrócenie wątku.

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:08:57
« Opcje

Gnomie, a dlaczego chcesz przywrocenia tego watku? Ostatnia Twoje wypowiedz, ktorej zresztą na Twoim pliku nie ma, wyraznie mowila o zamknieciu watku

Zarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:17:10
« Opcje

Gnomie, a dlaczego chcesz przywrocenia tego watku? Ostatnia Twoje wypowiedz, ktorej zresztą na Twoim pliku nie ma, wyraznie mowila o zamknieciu watku

Sorry, że się wtrącę - Quad Ty kpisz czy o drogę pytasz? Nie widzisz różnicy pomiędzy widocznym-zamkniętym wątkiem, a wątkiem usuniętym?!

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:17:38
« Opcje

GnoM napisał(a):

Ten wątek możecie zamknąć - nie chce mi się już gadać.

Tylko bez usuwactwa, jak to miało miejsce ostatnio.

Wątek uznałem za wyczerpany, Nie widziałem żadnej możliwości porozumienia, dlatego poprosiłem o zamknięcie.

Ale skąd Ci przyszło do głowy, że możesz usuwać dowolne wątki tylko dlatego, że autor poprosił o zamknięcie? :-| Nie raz linkowałem do wypowiedzi z tego wątku. Na nim się opierało kilka przywołanych w różnych dyskusjach argumentów. Skoro nie łamie regulaminu - ma prawo istnieć.

Wiem, że dla Ciebie i Meeshy jest on niewygodny, no, ale sorry - mieliście okazję załatwić sprawy po ludzku, nie skorzystaliście. Zresztą - nigdy nie jest za późno.

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:20:24
« Opcje

Ale dlaczego uwazacie, ze ja go zlikwidowalem? Absolutnie nie ruszalem tego watku, oprocz zamkniecia niczego innego nie zrobilem. Kto go ukryl, a pozniej przeniosl do smietnika to nie mam pojecia.
Wiec wtrącenie Piotra i komentarz Gnoma jest nieco na wyrost.

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:22:02
« Opcje

Teraz więc, skoro wytłumaczyłem Ci błąd w Twoim rozumowaniu, możesz go spokojnie przywrócić.

No chyba, że uważasz, że został usunięty słusznie, to chętnie posłucham, dlaczego.

GnoM

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:26:21 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 19 sierpnia 2007, 19:26:51 po raz 1-wszy przez: Quad
« Opcje

Nie bede go przywracal z dwoch powodow.
1. Jedno jego przywrocenie zakonczylo sie ponownie klotnia i oskarzeniami. Nie mam ochoty znowu robic syfu
2. Przywrocenie go i otwarcie spowoduje ze zaraz pojawi sie pewien osobnik i go zamknie i ukryje na powrot, a Wy znowu bedziecie miec wode na mlyn.
Macie cos do zarzucenia mnie, to piszcie tutaj. Przynajmniej tu nikt nie bedzie przeszkadzal

Wypowiedź dodana: 19 sierpnia 2007, 19:36:04
« Opcje

Ja nie chcę, bo go otwierać. Nie zamierzam też wracać do tego tematu - dla mnie jest on wyczerpany.

Chcę tylko, by wrócił na swoje miejsce, tak zamknięty, jak o to prosiłem.

I cóż to za tajemniczy "pewien osobnik?"

GnoM

Idź do strony:« Poprzednia12345...55565758596061626364...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek