Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...53545556575859606162...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 1 401 - 1 425 z 2 890
 Zarejestrowany, zwieszony BABELEC Mężczyzna Kopiuj nick (83.13.13.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 11:30:30
« Opcje

No właśnie - podajesz "gość pisze bzdury". Ja się na problemie nie znam więc skąd mam wiedzieć, o jakie bzdury chodzi? Z postu nie zawsze to mi wynika. Dlatego proszę o konkretniejsze wskazówki - czy na gg, czy przez PW lub nawet zapis w poście.

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 11:30:31

Zarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.30.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 11:59:00
« Opcje

W porządku, tak będę robił. Faktycznie czasem zdarza mi się zapomnieć, że sprawy dla mnie oczywiste mogą nie należeć do obszaru zainteresowań osób, z którymi rozmawiam ;-)

Z drugiej strony proszę, by mnie informować, jeśli w moich raportach jest coś niejasnego. Ja zawsze chętnie objaśnię, ale nie mam szans, skoro nie wiem o trudnościach.

GnoM

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 12:03:22 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 12:03:59 po raz 1-wszy przez: BABELEC
« Opcje

Cieszę się, że się dogadaliśmy :-)

*** Dodano o 12:03:59: *** (Autoscalanie)

Po dodaniu wypowiedzi musze odświeżyć stronę, żeby ją zobaczyć? Na pewno tak ma być? (Opera 9.23)

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 12:06:26 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 12:07:42 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Opera tak ma. To ten jej niezgodny ze standardami sposób odtwarzania z cache. Przyspiesza ładowanie stron, ale potrafi też olać fakt, że na stronie zaszły zmiany, które wypadałoby pokazać ;-)

I ze mną wbrew pozorom naprawdę łatwo się dogadać. Wystarczy używać argumentów :-)

GnoM

Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 12:15:15
« Opcje

Jest szansa, ze się zjawię na minizlocie. Musze jednak spenić parę warunków. Możecie mi napisać na jakiej ulicy jest ten park gdzie mamy się spotykać?

Zarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (83.15.124.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 12:41:55
« Opcje

Stylance raczej olała. Jest cały czas na gg więc zapewne jest w pracy.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 12:42:59
« Opcje

wiem wiem ...

pomóżcie przegonić skinheada z fidg ( wolfa )

jest jak jest - ale skinów jeszcze to Forum nie gościło ( używam celowo słowa "gościnność" )

( i nie robcie chec z IP bo wiadomo " co i jak " )

( wolf nie klnie itp - i w swietle obowiazujacego regulaminu jest narazie nietykalny - nadal bedzie glosil - o ... ( o "czystosci" itp )

*** Dodano o 01:34:00: *** (Autoscalanie)

edit: większość za Was powinna kojarzyć pewna historie z 1 skinheadem - xanth z alvinem go przegonili (obyło sie bez regulaminu )

Sierotka Marysia, ale dlaczego ja o tym musze dowiadywac sie na Forum Dzyszli? Dlaczego nie zglaszasz tego na Forum IDG?

Zarejestrowany, zwieszony Comret Mężczyzna Kopiuj nick (62.29.137.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 13:16:07 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 13:17:18 po raz 1-wszy przez: Comret
« Opcje

Masaj>>> do spotkania masz jeszcze troszkę :-D.

To się oficjalnie nazywa "Park leśny Bródno". Jest położony między Trasą Toruńską a ul. Kondratowicza na oś. Bródno.
Wjazd od ulicy głębockiej, chyba, że ustalimy inaczej. To dość spory teren więc musimy umówić się dokładnie.

Ja jestem z lewej strony Warszawy i często tam nie bywam :-D. Nawet jak mi ktoś mówi to nie widze tego przed oczami.

Spokojnie, jeszcze przed sobotą doprecyzujemy co i jak.

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 13:28:31
« Opcje

Ale jest parę problemów. Jako, ze przyjadę z Asią to ona chciala by się udać na zakupy. Więc jakąś trasę rozsądną muszę wymyślić. Kiedy to się zacznie i skończy bo nie wiem czy kombinować nocleg

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 13:38:57 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 13:46:58 po raz 1-wszy przez: Comret
« Opcje

Ojj za dużo szczegółów wymagasz. To jest praga, a wszystkie wymyślne sklepy są na lewej stronie. Bezpośrednio przy lasku jest Centrum Chandlowe Targówek (największe w okolicy), Link nic specjalnego, ale kobieta może tam spędzić trochę czasu.

Wstępnie ktoś tam pisał o godz 11, ale nie wiem tak na prawdę
jak to ma wyglądać. Currtis chciał też zrobic mini zlot, ale raczej jako posiadówę w knajpie (chyba propozycja upadła, bo jak w dzień grill to nie pub w nocy).

Ja pojawię się tam z psiakiem i nie planuje ile czasu to ma potrwać, ale całego dnia to tam nie będę siedział. Przyjadę autem to tak bez piwa długo nie wytrzymam :-D.

Ps. sry za off top, po przeczytaniu proszę usunąć.

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:13:16
« Opcje

Mam nowości w sprawie decyzji o banie. Odpowiedź na petycję napiszę Monika a nie Darek-to już o czymś świadczy. Informacja o ile będzie opublikowana to raczej o godzinie 17 zaraz przed wyjściem z pracy aby sobie glowy nie zawracać

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.31.245.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:17:33 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 14:19:31 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Bez cytatów i bezpośrednich oidwołań ale mam nadzieję, że w tym towarzystwie nikomu nie doskwiera skleroza :-D

[1] SZKODLIWE POSTY
Ze wskazywaniem szkodliwości postów trzeba - jak wskazuje praktyka - baaardzo uważać.
Przecież właśnie takie napomnienie przeze mnie usera za udzielenie potencjalnie bardzo szkodliwej porady zostało przez imć wichurę potraktowane jako ban [dalibóg - do dziś nie wiem dlaczego] i stanowiło koronny [gdyż jedyny merytoryczny, konkretnie wskazany] argument za odwołaniem mnie z funkcji moderatora co w konsekswencji doprowadziło do bana wieczystego.

[2] Mnie się nie zapomniało, że mod to nie jest pracownik zobowiązany do bezwzględnej lojalności wobec firmy, co niejednokrotnie publicznie przypominałem osobom dziwiącym się, że krytykuję konkretne babole IDG-PCWK i co w konsekwencji niewątpliwie miało swój wpływ na decyzję idg o banie :-D

[3]MONIKA
Jako rzecze stare porzekadło - "Kuń jaki jest każden wi!"
Ona jest taka jaka jest i nic jej nie zmieni.
Wpatrzona w przełożonych i całą swą percepcję ma nastwaioną na unikanie deptania przełożonym po odciskach.
Ot, taki klasyczny bufor czy też zderzak pomiędzy userami a decydentami.
Bo nie oszukujmy się, ona jest zwykłym pracownikiem najemnym na najniższym szczeblu hierarchii i tyle ma do powiedzenia [merytorycznie] co powtórzy decyzje "góry".

[4] zd_esantowana sierotka (nie)marysia
To, że z problemem zgłąsza się na tym forum a nie zwraca się z nim do moderatorów na fidg wynika ni mniej ni więcej tylko z wyjątkowej pobłażliwości meeshy [który w tej chwili na fidg odgrywa rolę szarej eminencji] dla postaw skrajnych, szowinistycznych, antysemickich.
Przecież na wyskok piotrasa111 zareagował nie z włąsnej nieprzymuszonej woli tylko jako odpowiedź na raport, który poszedł do wszystkich moderatorów.
I dopiero w takim momencie zmusił się do jakiejkolwiek reakcji przy czym sam fakt, iż byłą reakcja automatrycznie powstzrymał innych moderatorów od zastosowania bardziej adekwatnej sankcji.
Tak więc, rzekome skarcenie usera przez meeshę było de facto jego ochroną i obroną o czym najlepiej świadczy pozostawienie bez wyedytowania, bez korekty choćby poprzez wygwiazdkowanie niektórych sformułowań, jego postu!!

ERGO - meesha w pełni aprobuje takie treści i postawy na fidg.
Dlatego też - poszedł formalny wniuosek o jego odwołanie z funkcji moderatora i porzez reakcję administracji zobaczymy - jaka jest jej postawa wtej kwestii.
Czy cjhcą mieć forum neutralne światopoglądowo czy też chcą być nośnikiem treści ksenofobicznych i antysemickich.

Po czynach ich ich poznacie.

=================================================

EDIT:

- czyli chyba już znacie merytoryvczną treść odpowiedzi?
Administracja jest nieomylna a jej światłe decyzje głęboko przemyślane i obarczone walorem papieskiej nieomylności :lol:

.

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:30:30
« Opcje

Alvin zawsze przedstawiasz tak sprawe? Tak jednostronnie?
To nie jest sąd, gdzie za wszelką cene musisz wygrac.

AlvinR napisał(a):

...i stanowiło koronny [gdyż jedyny merytoryczny, konkretnie wskazany] argument za odwołaniem mnie z funkcji moderatora...

Widze, ze ciagle pomijasz pewien fakt o co byles wielokrotnie przeze mnie pytany. Mianowicie za co zostal ukarany uzytkownik pioteer. Uzytkownik dostal od ciebie kare za NIC i dopiero jego odwolanie spowodowalo cofniecie kary przez Meeshe.

Wszystko bylo by wytlumaczalne, bo kazdy moze sie pomylic, gdybys przyznal sie do swojego bledu. Ale nie Alvin ma swoj HONOR do ktorego tak czesto sie odwoluje i nie przyznaje sie do bledow. wielokrotnie przeze mnie o to pytany pomijal to milczeniem.
wiec jak to jest Alvinie. Kto ma honor i umie sie przyznac do bledow? Bo jak widze to Ty przyznajesz sie do bledow na pokaz, a jak trzeba faktycznie wykazac skruche to milczysz jak zaklety

Zarejestrowany, zwieszony Currtis Mężczyzna Kopiuj nick (0.0.0.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:32:33
« Opcje

Nieoficjalne info-ban Masaja zostanie zdjęty.

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:39:03
« Opcje

stylance napisał(a):

W związku z petycją złożoną w celu cofnięcia blokady konta użytkownikowi masaj007, przychylamy się do zmiany decyzji.
Nie bez znaczenia dla sytuacji jest fakt, że użytkownik masaj007 uzyskał bardzo duże poparcie wśród Was i głównie z tego powodu postanowiliśmy rozpatrzyć tę petycję. Musimy jednak zauważyć, że komentarze publikowane w ramach usług udostępnianych bezpłatnie przez IDG Poland, prezentowana postawa oraz
udział w wielu konfliktowych sytuacjach na Forum, nie przystoi w szczególności byłemu Moderatorowi. Zależy nam, aby odwiedzający nas użytkownicy
mogli swobodnie korzystać z tej usługi, nie napotykając na nieustanne, sztucznie podgrzewane konflikty.
Liczymy na to, że w przyszłości nasza współpraca się poprawi, a w publicznych wypowiedziach pozbędziemy się osobistych uprzedzeń i waśni.

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:39:47
« Opcje

Alvin >>>

Cytat:

Tak więc, rzekome skarcenie usera przez meeshę było de facto jego ochroną i obroną o czym najlepiej świadczy pozostawienie bez wyedytowania, bez korekty choćby poprzez wygwiazdkowanie niektórych sformułowań, jego postu!!

ERGO - meesha w pełni aprobuje takie treści i postawy na fidg.

Troszkę tu porzesadziłeś. Rozumiem, że zareagował za mało stanowczo, ale oskarżanie go o chęć ochrony tego forumowicza, lub o aprobatę to daleko idąca interpretacja.

IMHO Black też nie bez winy, skoro widział co się dzieje to po następnym wybryku powinien % i urlop przydzielić, a nie sie bawić w "wychowacę".

Zarejestrowany, zwieszony piotrus_b Kopiuj nick (89.77.58.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:43:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 14:45:22 po raz 1-wszy przez: piotrus_b
« Opcje

Nieoficjalne info-ban Masaja zostanie zdjęty.

Łozeju! Tosz to świento jakeś! Nieoficjalnie zdjęty, nieoficjalnie o tym informują, nieoficjalne blablabla.
Niech żesz im do tych łbów wreszcie trafi, że po cichu to się mogą bawić w doktora, a nie zarządzać forum pretendującym do miana forum IT.

G_no_M: przeprosił Cię ktoś za bana? Mnie nikt. Ani zakulisowo ani oficjalnie. Teraz pewnie będzie podobnie.

EDIT: no i ta treść. Masajowi zdjęliśmy bana, bo miał poparcie. Nie dlatego, że decyzja o banie była błędna.

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:46:00
« Opcje

Jakbys zgadł, a ten co dał wstydzi się odpowiedzieć za swe czyny.

Masz już oficjalny komunikat.

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:52:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 14:52:24 po raz 1-wszy przez: kamassss
« Opcje

stylance napisał(a):

W związku z petycją złożoną w celu cofnięcia blokady konta użytkownikowi masaj007, przychylamy się do zmiany decyzji.
Nie bez znaczenia dla sytuacji jest fakt, że użytkownik masaj007 uzyskał bardzo duże poparcie wśród Was i głównie z tego powodu postanowiliśmy rozpatrzyć tę petycję. Musimy jednak zauważyć, że komentarze publikowane w ramach usług udostępnianych bezpłatnie przez IDG Poland, prezentowana postawa oraz
udział w wielu konfliktowych sytuacjach na Forum, nie przystoi w szczególności byłemu Moderatorowi. Zależy nam, aby odwiedzający nas użytkownicy
mogli swobodnie korzystać z tej usługi, nie napotykając na nieustanne, sztucznie podgrzewane konflikty.
Liczymy na to, że w przyszłości nasza współpraca się poprawi, a w publicznych wypowiedziach pozbędziemy się osobistych uprzedzeń i waśni.

1.Łaski nie zrobili.
2.Przestraszyli sie pozwu.
3.Quad miał racje ,ze bana bedziesz miał na pewno sciagnietego.

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 14:58:57
« Opcje

Comret napisał(a):

Troszkę tu porzesadziłeś. Rozumiem, że zareagował za mało stanowczo, ale oskarżanie go o chęć ochrony tego forumowicza, lub o aprobatę to daleko idąca interpretacja.

Przeczytaj, przemyśl, skojarz z innymi faktami, wyciągnij wnioski.

Piotr> Chyba żartujesz. Nieoficjalnie to był błąd, oficjalnie nic się nie stało. I zero przeprosin.

Decyzja świadczy o IDG. Niepoważni ludzie.

GnoM

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 15:28:10
« Opcje

Jako, że ta decyzja to jakiś bełkot-znowu, jestem zdecydowany podjąć działania jakie opisałem dziś rano. Teraz będą wiadomości z frontu walki ciekawsze i bardziej rzeczowe. Akcja zostanie rozpoczęta w następnym tygodniu. Jak tylko sprawa trafi do sądu-co mam nadzieję stanie się szybko IDG zarobi darmową reklamę w inernecie

AvatarModerator _domestos_ Mężczyzna Kopiuj nick (83.20.198.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 15:32:53
« Opcje

I odslony wzrosną - jesteś zbyt dobry dla nich :-P

Btw - nie przesadzacie nieco z Meesha? Jasne, ze mogl zaregowac ostrzej, ale mimo wszystko - nie chronił jednak usera. Nawet w kontekscie tamtego watku. Nie przesadzajmy.

SYGNATURA ZOSTAŁA USUNIĘTA PRZEZ MODERATORA

Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 15:33:02
« Opcje

GnoM>>> nie śledzę FIDG aż tak dokładnie, aby mieć pełen pogląd na postępowanie meeshy.

O przytoczonym poście do tej pory nie miałem pojęcia.

Może Alvin zna go z innej strony. Wydaje mi się, że przeceniacie jego "geniusz". To nie jest wilk w owczej skórze, który ma plan tak jak o to posądzano "naszego" Premiera Jarka K.

Czy uważasz, że meesha symaptyzuje z skrajnymi narodowcami, skinami, rasistami, ksenofobami itp.?
Jako moderator świadomie dopuszcza do takich sytuacji?

Po tym co przeczytałem, nadal uważam że zbyt daleko interpretujecie jego postępowanie.

Zarejestrowany, zwieszony kamassss Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.252.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 15:33:10
« Opcje

Oni mysla ze jak cie odbanuja to dasz spokoj.

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.141.*) |  
Wypowiedź dodana: 17 sierpnia 2007, 15:59:19 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 17 sierpnia 2007, 16:10:17 po raz 1-wszy przez: Raistlin
« Opcje

Niedługo zostaną tam tylko experci którzy potrafią jedynie zalecić swormatowanie

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Idź do strony:« Poprzednia12345...53545556575859606162...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek