Forum

IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek Forum > Pogaduchy > IDG - problemy z Forum IDG, z Wydawnictwem, z poziomem artykułów itd.

Czy IDG schodzi na psy? Tu możesz się wypowiedzieć o sytuacji na Forum IDG, poziomie artykułów oraz polityce administracyjnej Wydawnictwa IDG
Idź do strony:« Poprzednia12345...33343536373839404142...112113114115116Następna »
Ocena: (Ocen: 10)
Wypowiedzi 901 - 925 z 2 890
 Moderator masaj007 Mężczyzna Kopiuj nick (83.14.63.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 17:13:29
« Opcje

Odpowiedź CM w wątku o Podniesieniu poziomu to jakaś kpina. Nie wiem co sobie Monika myśli ale już chyba jedną nogą jest poza ta posadą i szuka innej.
Co do dyskusji jeszcze jedna wycieczka osobista któregoś z Panów i osobiście go ukarze (Quadro, Skibus)

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 17:13:30

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.85.*) |  
Wypowiedź dodana: 3 sierpnia 2007, 22:49:36 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 3 sierpnia 2007, 22:50:10 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

Hehe. Mod-wars na forum Dżyszli :-D

*** Dodano o 22:50:11: *** (Autoscalanie)

Patrzę, to IDG jakieś zaraźliwe jest ;-)

Stasiek

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 04:22:03
« Opcje

Tak myślałem, że tak napiszesz. Dodaj, że na pierwszym i najważniejszym miejscu tej listy jesteś TY sam i Twoje ego.

Moje ego jest nizsze niz ci sie wydaje :-) Nie cierpie na przerost ego, jestem raczej krytycznie nastawiony do siebie.
zreszta jakbys otworzyl oczy to bys to dostrzegl.

Skibi - tu muszę stwierdzić, iż quad nijak się z prawdą nie rozmija i ma absolutną rację.

To właśnie jest przyczyną protezowania jego ego poprzez np. dążenie do oraz piastowanie zaszczytnych funkcji, co pozwala na lepszą samoocenę...

A to jest i działą jak narkotyk :-)

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.238.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 05:08:06 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 sierpnia 2007, 05:08:54 po raz 1-wszy przez: AlvinR
« Opcje

Zachęcony / sprowokowany powyższymi wypowiedziami odwiedziłem fidg by zapoznać się z wątkiem quada

Wnioski?

Mam po prostu jedną jedyną prośbę - okażcie q wiele ciepła, troski i wyrozumiałości...
To naprawdę nie jest jego wina, że nie rozumie co się do niego nie tylko mówi [wszak słowa mówione są ulotne] ale również pisze.

Połączmy się w bólu i trosce ze smutną świadomością, że nie jesteśmy mu w stanie pomóc.

Nikt nie jest.

Bo on tego po prostu nie chce - pomimo tego, że potrzebuje... :-(

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.237.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 16:10:12 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 sierpnia 2007, 16:52:20 po raz 1-wszy przez: G_no_M
« Opcje

Po dalszej lekturze dzisiejszych postów w wątku jak powyżej - doznaję ambiwalentnych uczuć.
Z jednej strony - swoista radość i uczucie ulgi, że nie muszę się babrać w tej brei w jaką quadro z meeshą po ckliwym patronatem stylance zamienili fidg jak również gorzka satysfakcja, iż moja diagnoza przyczyn oraz konsekwencji takiego a nie innego podejścia administracji idg do tematru niestety ale się sprawdza i spełnia...

Z drugiej zaś - uczucie głębokiego smutku, że kawał roboty jaki swego czasu wraz ze smolkim, dżyszlą, mzimnym czy wichurą włożyliśmy w FORUM na naszych oczach idzie na marne.

I można tylko z goryczą powiedzieć -
Dziękuję ci IDG
Dziękuję ci Michale Kreczmar aka AVROOK
Dziękuję wam *** avrooka
- za zniszczenie tego co było.

I wiem tylko jedno - młyny Boże mielą powoli ale... skutecznie

BTW: masaju - chyba trafiłeś kulą w płot porównując fidg do forum wortalu dobreprogramy.pl oraz uważając, że fidg dazy do jego poziomu.

Chyba raczej się od niego oddala i to z prędkością WARP=3

Moderowane przez G_no_M :

*** Bardzo proszę - bez obraźliwych epitetów ***

Zarejestrowany, zwieszony Vayshan Mężczyzna Kopiuj nick (89.151.30.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 16:15:19
« Opcje

tjaaa o2 i onet przebijaja merytoryka i kultura fidg ;D

Vanitas vanitatum et omnia vanitas... KONTO ZAWIESZONE

Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 16:38:29
« Opcje

Kreczu chciał cały czas aby Forum było odbiciem lustrzanym dobrychprogramów i myślę, ze nie zmienił zdania. To, ze mu nie wychodzi to inna sprawa

Zarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.147.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 16:53:27
« Opcje

Alvinie> Ten wątek to beczka prochu. Pożyteczny, ale bardzo proszę - ostrożnie z zapałkami.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.237.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 17:05:04
« Opcje

Dlatego powstrzymuję się jak tylko mogę.
Acz nie zawsze się da.
No i... jak sadzisz?
Z prawdą się chyba nie rozmijam?

Zarejestrowany, zwieszony G_no_M Mężczyzna Kopiuj nick (83.22.147.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 17:50:13
« Opcje

Nie rozmijasz. Wszędzie widzę potwierdzenia Twoich słów. Nawet w słowach ludzi, którzy się z Tobą nie zgadzają - oni po prostu tylko inaczej oceniają fakty.

GnoM

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.86.*) |  
Wypowiedź dodana: 4 sierpnia 2007, 23:23:17 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 4 sierpnia 2007, 23:24:35 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

W ogóle idea tworzenia "odbicia lustrzanego" jest chybiona. Każde forum ma swoich użytkowników i swoje problemy. Można się oczywiście wzorować na innych, ale raczej na zasadzie, że z każdego Forum wziać coś dobrego. Próba "skopiowania" innego forum jest z góry skazana na porażkę. Bardziej należałoby się skupić na tym, co się dzieje na forum, które ma się pod opieką...

A jeśli chodzi o psucie, o którym mówi Alvin, to i mnie się smutno robi...

Stasiek

Zarejestrowany, zwieszony Quad Kopiuj nick (62.69.207.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 11:02:28
« Opcje

To juz nie jest elitarne forum jakim bylo kiedys. Ilosc uzytkownikow zwielokrotnila sie od czasu moderacji Alvina Dzyszli, Wichury i Mzimnego.
Forum sie zmienia, bo trudno byc caly czas elitarnym. Trzeba sie dostosowywac do nowych warunkow, i Forum ewoluluje bo to jest naturalne.

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 11:17:52
« Opcje

Quadro co ty piszesz... ?

Przeciez odkąd pamietam ( czyli bodajże od ostatnich 3-4 miesiecy) fidg nie robil nic innego jak starał się stworzyć forum z garstka najzajebistszych userów i nie dopuszczał żadnego nowego to swojego grona...
mało tego wkurzony tą sytuacją rpzecież sam wam zaproponowałem byście sobie dali opcje przydzielania punktów fajnośći i wyselekcjonowali tych, ktorzy podzialają wasza opinie i są super fajni - wtedy bzium do elit :-D

A teraz ? teraz forum jest co.. ? prospołeczne ? :-D
Nagle stało się to naturalne, że forum się rozwija i sa nowi userzy ?? niedawno rpzeszkadzało to tobie i innym a terazjest ok ? :lol: chcesz zebym umarł ze śmiechu prawda ? :-D

IDG bylo elitarne kiedykolwiek ?? Otóż nie...
Aczkolwiek negatywnie było nastawione do userwo z rejestracją pozniejsza niz 2004/2005 rok

AvatarZarejestrowany, zwieszony Raistlin Mężczyzna Kopiuj nick (83.5.136.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 13:09:29
« Opcje

Tomusio> nikt nie był dla mnie niemiły kiedy zaczynałem pisać na Forum. Nie chcesz mi chyba wmówić, że do dlatego, bo odpowiednio wcześnie się zarejestrowałem ?:D

Athlon 64 X2 EE 3600 // MSI K9AGM2// 2*1024mb PC-800 Patriot CL5// Samsung 160gb //Chieftec GPS-400AA-101A

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 20:32:04
« Opcje

Dostałem bana :-D Tylko za bardzo nie rozumie czemu nie wszyscy ale to szczegół. No cóż pisze odwołanie do Krecza

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 20:34:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 sierpnia 2007, 20:36:01 po raz 1-wszy przez: Vayshan
« Opcje

Tomusio> nikt nie był dla mnie niemiły kiedy zaczynałem pisać na Forum. Nie chcesz mi chyba wmówić, że do dlatego, bo odpowiednio wcześnie się zarejestrowałem ?:D

Dziwne bo na koncie ponury jak siedzialem to nikt nic do mnie nie mial, ale zalozylem konto tomusio to od razu sie zaczeli wszcy srac, czepiac, pluc itd... :-D i to smo bylo z innymi swiezakami...

*** Dodano o 20:36:01: *** (Autoscalanie)

aaa knto ponury bylo z roku 2004/05 tomusio - 2007

Zarejestrowany, zwieszony Stasiek-j Mężczyzna Kopiuj nick (83.26.89.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 20:36:44 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 sierpnia 2007, 20:40:32 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

Jak to za co?
Masaju:

Odpowiedź CM w wątku o Podniesieniu poziomu to jakaś kpina. Nie wiem co sobie Monika myśli ale już chyba jedną nogą jest poza ta posadą i szuka innej.
Co do dyskusji jeszcze jedna wycieczka osobista któregoś z Panów i osobiście go ukarze (Quadro, Skibus)

chociażby za to. Myślisz, że oni tu nie wchodzą? A jak już wiemy, ktrytyki na swój temat nie przyjmują :-P

*** Dodano o 20:40:01: *** (Autoscalanie)

No i oczywiście za podważanie autorytetu "prezesa kuli ziemskiej" :-P
Myślałeś, że to Ci ujdzie płazem? :lol:

Stasiek

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 20:50:54 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 sierpnia 2007, 20:54:47 po raz 1-wszy przez: masaj007
« Opcje

Dostałem w pełni zasłużenie za zbędną dyskusję ale...należało się też innym osobom. W sumie dobrze się składa bo pokonwersuje sobie mailowo z Krzysztofem Arkuszewskich, Michałem Kreczmarem i Moniką będzie ciekawie.
Co do Meeshy to na pewno nie działa jak mu IDG zagra. Robi swoje ale ma opory a nie powinien ich mieć
Edycja:Stasiek-j źle zrobiłeś IMHO pisząc tego posta. Znowu będzie jeszcze większy burdel. Moderatorzy nawet mnie lubią i nie jestem ich wrogiem tylko mają skrupułu jak w przypadku Skibusa i teraz przed banowaniem nie wiem czemu. Mój ban będzie pewno cofnięty i nie ma co robić afery

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 20:54:51 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 sierpnia 2007, 20:58:15 po raz 1-wszy przez: Stasiek-j
« Opcje

No właśnie, należało się też innym. Nawet więcej, im należało się znacznie bardziej. Ale cóż, w końcu nie każdy forumowicz ma takie same prawa, a niektórzy mają immunitet ;-)

*** Dodano o 20:58:15: *** (Autoscalanie)

Ad edycja: może i niepotrzebny ten post, ale prawdziwy. Jeśli tak będzie, że moderatorzy sami będą wprowadzać zbędną dyskusję, to choćby banowali nie wiem ile użytkowników, którzy ją z nimi podejmą to problemu nie naprawią.

Stasiek

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 21:01:07
« Opcje

Moderator nie może Moderatora zabanować(tzn. może ale nie wypada)i kary powinna wymierzać im Administracja. Jednak wybór tylko 1 osoby dlaej jest dla mnie niezrozumiały. No cóż myślę, że sprawa się jutro wyjaśni. Dziś zamiast Forum obejrzę sobie film

Zarejestrowany, zwieszony Zonewelld Mężczyzna Kopiuj nick (83.4.220.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 21:16:59
« Opcje

Was zostawić na chwile i już bany lecą.
Masaju- dlaczego byłeś niegrzeczny wobec IDG? Wiesz ile oni mają problemów? Wiesz? To zobacz strone zlotu :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

C2D 2.2GHz| FOXCONN P35A | 4x 1024MB Patriot 1066MHz | PALIT GeForce 8600GT | Amacrox Warrior 400W | Samsung SM940nw
___
There are only 10 types of people on the world: these who unterstand binary and these who don't...

Zarejestrowany, zwieszony Skibi Mężczyzna Kopiuj nick (91.94.166.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 21:20:42 | Wypowiedź edytowana Ostatnio edytowana: 5 sierpnia 2007, 21:26:04 po raz 1-wszy przez: Skibi
« Opcje

Ależ Masaju, jutrzejszy dzień będzie dniem pełnym wrażeń dla Administracji, już o to zadbam. No chyba, że się obrażą i nawet telefonów odbierać nie będą. A to wtedy zajdę z flanki i będzie bolało.

Generalnie ban mi sie należał, ale nie tylko mi i stanę na rzęsach by się kary posypały jak trzeba. W tym dla moda również.

Sytuację z Q wywołałem świadomie, a jutro ( mam nadzieję ) będą konsekwencje i zostanie ukarany za wielokrotne naruszenie Regulaminu. Sztuczka polegała na pokazaniu, że tak powiem łopatologicznie, tego co wcześniej ładnie mówiłem. I moim zdaniem eksperyment się udał w 100%.

Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 21:30:54
« Opcje

Skibi- wiesz, jesteś bardzo specyficzny (w pozytywnym sensie). Bo wielu mówi, co jest źle z IDG, sporo osób ma nawet rację, ale chyba tylko Ty przeprowadzasz eksperymenty m.in. na sobie, które potwierdzają te tezy (co prawda, zapewniając Ci również bana, ale cóż..bywa). Szacunek :-D

Stasiek

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.202.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 21:35:30
« Opcje

Dostałem bana :-D Tylko za bardzo nie rozumie czemu nie wszyscy ale to szczegół. No cóż pisze odwołanie do Krecza

Skoro dostałeś - to znaczy, iż dostąpiłeś zaszczytu nobilitacji :-D
Witaj w gronie [nie]szlachetnie zbanowanych :lol:

Chcesz się odwoływać?
Do kogo?
W jakiej sprawie?
Czy sądzisz, że oni wogóle będą wiedzieli o co chodzi?
Nie rozśmiszaj mnię bo mom zajady :lol:

A co do przyczyn - to jest z jednej strony tak jak powiedział stasiek_j a z drugiej - pamiętaj, że w momencie gdy zaczynasz odstawiać na bok emocje i zaczynasz posługując sie chłodbną logiką przyciskać idg do ściany - przestajesz być dla nich dyskutantem a stajesz się zagrożeniem :-)

To samo zresztą - dotyczy sporej części modów.

Zarejestrowany, zwieszony AlvinR Mężczyzna Kopiuj nick (83.9.202.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 sierpnia 2007, 22:08:44
« Opcje

I pytanie do administracji: Jak mamy normalnie rozmawiać, skoro w każdej chwili możemy od Meeshy wziąć po głowie osławionym Paragrafem 12?

G_no_Mie - ciesz się, że to tylko par.12 a nie Paragraf 22 :lol:

Idź do strony:« Poprzednia12345...33343536373839404142...112113114115116Następna »

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek