Forum

Do Kasi

[+] Twoje konto

Subskrybuj kanał najnowszych wypowiedzi w tym temacie

Wątek zamknięty Forum > Pogaduchy > Do Kasi

Idź do strony:1
Ocena: (Ocen: 0)
Wypowiedzi 1 - 6 z 6
AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.238.128.*) |  
Wypowiedź dodana: 5 marca 2005, 17:04:36
« Opcje

W nawiązaniu do posty https://forum.dzyszla.pl/topic1.html#p46

I się nam Kasia, co to i-tak-nie-wiem-kto ;), a jednak może-jendak-wiesz-ktoŁ!, zarejestrowała :))) Czy się nie mylę?Miło mi z tego powodu. Na ewentualną dalszą dyskusję czekam tutaj, żeby nie zaśmiecać Księgi Gości.

mgr inż. Dżyszla

Nie odpisuję na problemy zgłaszane na e-mail lub PW!

Gość REKLAMA Kopiuj nick (*->*)
Wypowiedź dodana: 5 marca 2005, 17:04:37

Zarejestrowany, zwieszony Kasia Kopiuj nick (83.17.141.*) |  
Wypowiedź dodana: 6 marca 2005, 20:54:41
« Opcje

No cóż... oczywiście masz rację... to JA :) Na Twoje życzenie przenoszę się na tę część forum. Ale z moją intuicją nadal jest kiepsko... Nie mam pojęcia, kim jesteś i kto jest tą osobą, którą ponoć znamy oboje... Myślałam nad tym, ale w sumie nie doszłam do żadnych wniosków. Bystra jestem, prawda?;) ale zaraz... czy ktos z Twojej rodziny nie uczy j. polskiego w gim. nr 5 w Myszkowie?Znalazłam tę informacje ostatnio, zupełnie przypadkiem, na stronie tej szkoły. A tak właściwie, to jaki zwiazek maja Łory z Myszkowem?Mieszkasz przecież w Łorach, czy tak?I to miała być duża podpowiedź...;) a co Cię łączy z LO w Myszkowie?Moze masz stamtąd jakichś znajomych?juz nie wiem, co o tym mysleć... Ewentualny kontakt ze mną - gg 4388001. PS. ciekawy masz opis ;)

Wypowiedź dodana: 6 marca 2005, 21:14:09
« Opcje

jestem coraz bardziej zdezorientowana... czekam na jakieś rozjaśnienie tego wątku! a tak dokładniej, to zżera mnie coś od środka, jak rozmawiam z kimś, kto twierdzi, że mnie zna, lub przynajmniej wie, kim jestem, a ja oczywiscie nie mam pojęcia, kim jest ta osoba. ciekawe zjawisko, a ostatnio coraz powszechniejsze... (zżera oczywiście z ciekawości) ;) na 100% jeszcze tu wpadnę! papa

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.201.*) |  
Wypowiedź dodana: 7 marca 2005, 19:56:23
« Opcje

W sumie to to mi się nie zgadza, że nic o mnie nie wiesz... Powinnaś coś wiedzieć. Powiedz mi na przykład, co Cię skierowało na moją stornęŁ

Nie, nie mam żadnej rodziny w Myszkowie (narazie - buahahaha :) ). Owszem, mieszkam w Łorach, choć obecnie przebywam w Opolu.

Co mnie łączy z LO w Myszkowie?Znajomości :)

Dzięki za numer GG :)

Myślę, że powoli wszystko się wyjaśni, ale co nagle to po diable ;) Jeśli jeszcze Ci kopara nie opadła, to pewnie opadnie ;) Choć powtarzam - nie sądziłem, że kompletnie nic o mnie nie wiesz. To by mi się nie zgadzało...

PS. Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale nie miałem netu. Pogadamy sobie via GG jescze :)

Dzięki i pa!

mgr inż. Dżyszla

Wypowiedź dodana: 9 marca 2005, 21:33:04
« Opcje

No to teraz już wiadomo, dlaczego niczego o tobie nie wiem... To znaczy - nie wiedziałam ;) Co mnie skierowało na tę stronę?Trafiłam tu zupełnie przypadkowo po wizycie na stronie KU. Weszłam po prostu z ciekawosci... Mam nadzieję, że Twoje samopoczucie sie trochę poprawi... Głowa do góry!!! Zobaczysz, wszystko sie ułoży... Trzymaj się!!! papa PS. czekam równiez na GG :)

AvatarAdministrator Dżyszla Mężczyzna Kopiuj nick (83.17.201.*) |  
Wypowiedź dodana: 9 marca 2005, 21:56:55
« Opcje

Chciałbym, aby wszystko się ułożyło. Ale to chyba nie jest możliwe. No cóż - ten wątek czas zamknąć. A dalsze rozmowy będziemy zapewne prowadzić sobie jeszcze przez GG. Raz jeszcze dzięki!

mgr inż. Dżyszla

Idź do strony:1

[+] Pokaż/odśwież listę czytających i monitorujących ten wątek